• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

minjon81


Bojan NS

Trebali bi iæi u gara¾e - da postoje. Kako to ide na Koponiku, reci nam minjon?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

suti, ljepse je otic gore leci na sestoguz i suncat se nego nako na dvosjed skupis se ko cevap

HeAd

hehe...hoce li taj sestoguz konacno dobiti trajnu upotrebnu dozvolu...posto je ovo bila privremena...ko kad gledam decembar stigo, a dozvole nigdje...a ja u austriji na skijanju  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

minjon81

Quote from: bojan_ski_ns on 21 April, 2010, 14:36:23
Trebali bi iжi u garaѕe - da postoje. Kako to ide na Koponiku, reci nam minjon?

Nemam pojma, iskreno, ali cu saznati!!!

skiDeki

Quote from: HeAd on 21 April, 2010, 17:00:21
hehe...hoce li taj sestoguz konacno dobiti trajnu upotrebnu dozvolu...posto je ovo bila privremena...ko kad gledam decembar stigo, a dozvole nigdje...a ja u austriji na skijanju  (:smijeh:
Cini mi se da ce to biti sve cesce pitanje, pogotovu u oktobru i novembru, pred pocetak sezone!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 22 April, 2010, 13:02:58
Quote from: HeAd on 21 April, 2010, 17:00:21
hehe...hoce li taj sestoguz konacno dobiti trajnu upotrebnu dozvolu...posto je ovo bila privremena...ko kad gledam decembar stigo, a dozvole nigdje...a ja u austriji na skijanju  (:smijeh:
Cini mi se da ce to biti sve cesce pitanje, pogotovu u oktobru i novembru, pred pocetak sezone!

moramo podsetiti koromana ranije da se oni nebi setili 20.decembra


BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 22 April, 2010, 21:47:12
Evo ovako to funkcionise na Kopu>

Kada se zavrsi letnja sezona sve korpe se skidaju da ne bi doslo do zamora materijala vuènog uzeta instalacije. Odlazu se pored polaza ili izlaza ¾ièare i pokrivaju se ciradom. Kada doðe zima ponovo se vraæaju ali se ne kopèaju na ista mesta vuènog u¾eta zbog osteæenja. Trenutno nemaju GARA®U ali nova ¾ièara 6-osed koja se montira umesto 4-oseda na K Grebenu imaæe ili nadzemni ili podzemni ¹an¾er tj gara¾u.

Eto! austin:(

svaka cast za info,kad li ce to uraditi na jahorini

Big_DANE

Nadamo se Boki za sledecu sezonu!!!!!!!!!!!!

brera


Bojan NS


HeAd

ja bi bio zadovoljan da ove godine srede konfiguraciju staza t.j. da onaj zaostali gradjevinski materijal pokupe :o
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 08 May, 2010, 16:09:23
ja bi bio zadovoljan da ove godine srede konfiguraciju staza t.j. da onaj zaostali gradjevinski materijal pokupe :o

ja sam pre za varijantu da stave topove za vestacki sneg a usput sta jos urade urade

brera