• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

MA VREME JE ODLICNO! NEMOJ DA ZANOVETAJU SAD TU... NEK SE VINU... ludzatobom:((

skiDeki

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( Ubice me sef, ali sta cu kad volim Jahorinu ::) VIP, svaka cast, imas od mene kilu vrhunske, domace kajsijevace, stizem kraj jan- pocetak feb. >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

@Deki - jedva cekam  ludzatobom:((


slike povecane. milsim ako polete ove tice, ne mogu nam uteci a da ih ne vidimo.
na sve tri kamere se vidi veliki dio jahorine - sve do vrha
Na Kameri Ogorijelica se vide sve tri zice u vrhu. pogledajte dobro. Desno je Poljica, u sredini novi Setsojed (vidi se postavljena izlazna kucica, sto je LAF slikao)
i ljevo kroz bor se vidi stari dvosjed ogorijelica 2
Rajska pokazuje jos jednom dvosjed ogorijelicu i vrhove zelje/olimpika


znaci ako poleti, nas je, samo mi se ova magla ne svidja

skiDeki

Evo sad se sunce probija, izgleda da cemo imati srece :) :) :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

helikopteri dolijecu iz Zagreba.
Kako nam rekose sad na licu mjesta, kasne zbog magle na putu. Uglavom i oni ga ocekuju.
Na Poljicama se vidi par radnika sa dizalicom koji pripremaju stubove za TICU (bar nam rece radnik koji tu radi tako)

Vlado28

Jooj super ljudi...jedva cekam...ali krivo mi je sto ne mogu danas da odem do Jahorine da vidim kako ce to sve izgledati  :'(  3:(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

amer

Ponovo radi bioskop, ponovo radi bioskop!!  ;D ja kupio i kokice i ocekujem prenos! Aj nek je sa srecom!

skiDeki

Evo dva sata je, stalno gledam webcam- ove nama helikoptera, zna li se odprilike koliko ce kasniti, gladan sam :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

VIP nije mi bas jasno na Poljicama ce ostati stara zica a i novi sestosjed ce se namontirati???? :D

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

irvas

Iznad Banjaluke je malopre preletio jedan halikopter, nazalost nisam uspio da vidim tablice :)

vip-jahorina

stvarno ne znam vise gdje nesto da saznam. jedino da kontrolu leta pozovemo.

irvas


skiDeki

Stigoh sa rucka, vidim da jos nisu stigli puf:) ne znam koji webcam da pratim, vidim da se na poljicama nesto radi predpostavljam da ce odatle uzimati sve stubove  ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mag

Quote from: irvas on 20 October, 2009, 14:28:17
Iznad Banjaluke je malopre preletio jedan halikopter, nazalost nisam uspio da vidim tablice :)

(:smijeh: