• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

EEEEEee...da baba ima pisu bila bi deda!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( LETI LETI!

mag

Quote from: md on 20 October, 2009, 14:56:39
Nemogu sebe da prepoznam , radujem se kao malo dijete!!!!! ludzatobom:((

joooj i ja!!! pozdrav svima iz zagreba, i svaka èast svima vama na svemu ovome  :bravo::(

nkteam

Napokon....
Jel zna neko marku/model helikoptera?
Nije da je nesto bitno... ali bi bilo zanimljivo znati :)

harison

Gdje mu je zadnja elisa, neki loodi helic heheheh  :-X oooo sad se grle, ljube," hocemol na rakiju...uh ne mogu vozim helikopter" :D hahahahhahahahhh

irvas


zum

ajmo braco Hrvati. imate licencu za desant na Jahorinu !!!!!!!!!!

vip-jahorina


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

30 ljudi su trenutno na ovoj temi, jos ostalih oko 60 na kamerama i ostalim temama po forumu.

zum

svi pricaju da ce prvo na ogorijelicu ici? ja isto mislim da je ogorijelica prva na redu

harison

Ogorijelica je vazna i ima postavljene kucice :P valjda su na njoj iskopali rupe vamo nisu :S hahahaaha  sleep:(

skiDeki

ne mogu da verujem i bog nas je pogledao ludzatobom:((, sunce, helikopter :bravo::( :bravo::(http://www.jahorina.org/files/webcam-text-poljica.php
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

nkteam


harison

curi, curi gorivo pustili ga u pogon eno crijevo  puf:) puf:) puf:)

pinkpanter

Uh, malo ucim interenu malo bacim pogled da vidim sta se radi. Vise ne znam gdje sam, za kompom ili za knjigom.  austin:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?