• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skydiver

Pa vjerovatno da nisu na WEB camu-u se jos uvijek vidi onaj stari zuti stub od jednosjeda, nazalost  >:(.

zidoo

niko i ne prica o radovima ... to znaci nece poceti "saditi" stubove jos bar 15 dana... (jesam pesimista, al jbg)

vip-jahorina

doppelmayer se zalio visoj instanci i samim tim je doslo do drzavne komisije BiH koja sad treba da odluci o tom tenderu. :D  :D
tu nastaju problemi, jer vjerovatno nece ici glatko ....


dejans

valjda ce poceti,iskreno se nadamo.kad ce taj SNIJEG
vise,mnooooogoooo je vruce!!!!!!!!!!!! :o

zidoo

ovo mu u nasoj banana drzavi nikad nece biti jasno. trebas nest praiti i neko se zali i pomjeriti to za 6 mjeseci ...

vip-jahorina

uz svu dobru volju, predjemo ove nase sulude nesuglasice, skupi se lova, izaberemo na skroz normalni nacin izvodjaca radova.
onda jedna zalba dovede cijeli projekat u pitanje.
jeb*** - demokratija.

valjda ce se brzo rijesiti

sina

izgleda da se necemo provozati ove sezone....bice iduce godine...a onda ce se  poma zaliti......

vladimir

Koliki su uopste rokovi za odlucivanje po zalbi u Agencijii za javne nabavke BiH, pregledao sam Zakon i nigdje da pronadjem rokove rjesavanja zalbe!?
Ima samo to da ukoliko ne budu zadovoljni odlukom Odbora za zalbe mogu da se obrate sudu, a onda tek od posla nece biti nista :( >:(!!!

vip-jahorina

ako ode to na sud, nista od toga.
moram se i ja malo raspitati dokle je doslo i sta se dogadja tu

Cokie


vip-jahorina

 :bravo::( :bravo::(
a valjda ce ih biti  ;D

brera


mayday

©ta god da bude i mi smo gore sledeæe godine!!!!!!! ;D

HeAd

pa kad bi se tako svako sudio po sudovima nikad nista napravljeno ne bi bilo.....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

ne znam sta im je, ali tako to na zapadu ide, a oni su zapadni.
umjesto da naprave to vise, mislim da nigoga od nas nije briga hoce li leitner ili vec neko drugi raditi, samo da ih naprave