• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

alfa

Quote from: zburkos on 15 January, 2009, 13:27:39
Daj boze da dodje do ove obnove vertikalnog transporta.....
Bio sam za novu kod jarana na Kopaoniku i odusevio samse sta su ljudi napravili, za par godina. Kakva je oganizacija na stazi, pocev od topova, prskalica duz cjele staze za snjeg, table na svakom koraku obavjestavaju te gdje se koja staza nalazi, koja radi a koja ne..... prava milina, jest da je cjena ski-pasa mnogo skuplja od nase ali vrjedi dati pare.
Jedva cekam da krene ta obnova, da Jahorina dobije ono sto zasluzuje.
pa i nije velika razlika u ceni Kopaonik 1900din sto je 40 km a na Jahorini 35km....s tim da uz sve navedeno ovi imaju preko 40 km staza....Jahorina je dosta jeftinija sto se tice klope i cuge...to je ono sto sam navodio da cene na Jahorini nece mnogo otici gore posle ulaganja u skijalista ali ce ostale usluge otici gore...Kopaonik je dosta ulozio da bi onaj koji ode gore imao vrhunsko skijanje za pristojne pare ali zato te oderu i kad narucis samo caj a ako udaris po krusci onda ti ni narodna banka nece pomoci ;D ;D ;D

sasav

NEZNAM ZA©TO STALNO UPOREÐUJETE JAHORINU SA DRUGIM PLANINAMA!!! 

alfa

Pa necemo je uporedjivati sa tropskim ostrvima...

poredjenje je u cilju da se vide prednosti ili mane jedne planine...kako unaprediti i biti u korak sa drugim ski centrima...ispraviti nedostatke i poboljsati uslove...cim se spomene nesto sto ima bolje onda ZASTO POREDITE a ako neko pita zasto je poskupio ski pass,zasto je smestaj skup onda POGLEDAJTE KOLIKO TO KOSTA U DRUGIM CENTRIMA...valjda je cilj dobiti tacnu informaciju o stanju na planini


zburkos

Quote from: alfa on 15 January, 2009, 13:44:41
Pa necemo je uporedjivati sa tropskim ostrvima...

poredjenje je u cilju da se vide prednosti ili mane jedne planine...kako unaprediti i biti u korak sa drugim ski centrima...ispraviti nedostatke i poboljsati uslove...cim se spomene nesto sto ima bolje onda ZASTO POREDITE a ako neko pita zasto je poskupio ski pass,zasto je smestaj skup onda POGLEDAJTE KOLIKO TO KOSTA U DRUGIM CENTRIMA...valjda je cilj dobiti tacnu informaciju o stanju na planini
Apslolutno se slazem, niko nista lose nije mislo.

alfa


vip-jahorina

sve kritike su ama bas dobro dosle. i sa onim zlonamjernim mozemo zivjeti, a stvarno takvih i nema skoro.


alfa

Quote from: vip-jahorina on 15 January, 2009, 14:36:53
sve kritike su ama bas dobro dosle. i sa onim zlonamjernim mozemo zivjeti, a stvarno takvih i nema skoro.



Apsolutno se slazem VIP-ovci ;D ;D ;D
jako je malo kritike a vise je sugestija sta bi trebalo jos uraditi na poboljsanju stanja

veliki pozdrav i jos jednom vam zelim mnogo srece i uspeha u svemu sto pokusavate da uradite gore ;D ;D

vip-jahorina

ako se da primjetiti, veliki dio forumasa i inace ljudi koji posjecuju jahorinu, a ja sam s dosta njih u kontaktu imaju jednu pozitivnu energiju kad se prica o jahorini. spomenu se mane, a one su nam dobro poznate (nove zice, topovi prije svega).

tako da mi nemamo osjecaj da nam se neko zeli nesto zlonamjerno. zato i dalje treba pisati o manama, mada se one stalno vrte u krug, a kao sto vidite masa forumasa pise o jedinstvenom odmoru koji su ovdje proveli. samo naprijed, i naravno daj nam BOZE snijega, bar malo za pocetak ..... :bravo::(

Aleks


coa

ja sam cuo da su izjednacili karte na jahorini i kopaoniku
??????????
zasto ??//
pa to su dve neuporedive stvari zasto ih porede oni koi diktiraju cjenu karata .
pored ovog pomalo zloradog komentara moram reci da sam se vratio sa jahorine bilo je super
al i po malo tuzno bio sam tu i pre deset godina isto je sto se tice liftova .
pozdrAvljam ovo vjest sa novim zicama to jeste starim koliko sam shvatio
primjetio sam da ljudi na dvosjedima sjede sami i to mnogo njih .sta ce biti sa sestosjedima da li ce ljudi lezati u njima dok guzva bude da se popnu drugi .
i jedno pitanje za vip zasto se na drugim skijalistima skija na mnogo manje snjega a praca ne radi ni kad ima 30 cm snjega na njoj
dali se to moze rijesiti boljom pripremom te staze ljeti ?

lena

nije izjednacena cijena na kopu i na jahorini, cista glupost

praca je nisko, na 1300 m i kad ti pise na nasim stranicama da je na jahorini 30 cm snijega, onda je u dnu prace oko 10-15.
znaci ne moguce za ratrake da izadju na teren.
VIP Jahorina Woman Team

coa

pa znam al kad je na jahorini 55 canti snjega onda je na praci 30 zar ne .recimo 6 januar ove godine isto pitanje vazi i za kamenice na stazama ?

lena

daci ti broj oc-a, pa ih pozovi i pitaj, pa ako od njih dobijes informaciju, odmah ih objavi
VIP Jahorina Woman Team

coa

Quote from: lena on 16 January, 2009, 17:59:34
daci ti broj oc-a, pa ih pozovi i pitaj, pa ako od njih dobijes informaciju, odmah ih objavi
ideea:( lena izvini nisam mislio nista licno ali zar se ne slazes sa mnom da u ljetnom periodu uz vrlo mala ulaganja se moze dosta poboljsati nasa divna jahorina