• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

smje¹taj hoteli na Jahorini

Started by darling, 12 January, 2009, 22:19:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.


reger

board je stvarno dobar i necete se pokajati. a za razliku od termaga je atmosfera puno prijatnija u boardu, a ponuda ista.
kristal je isto dobar ali mu fali dodatnog sadrzaja.


suma.ker

Od Boarda ti treba 200 metara pesaka do staze i naravno kad se vracas isto toliko
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

Master

Prosle godine smo bili u Boardu i bili smo izuzetno zadovoljni tako da opet dolazimo krajem januara.
Ukoliko vam znaci da u hotelu imate i dodatne sadrzaje, kao sto su bazen (a da nije hladna voda), parno kupatilo, igraonicu za decu i saunu, onda najtoplije preporucujem Board.
Sto se tice staza, ne moze se skijama na stazu, ali zaista nije daleko (150-200m).

cos

po mom misljenju :

Termag - ako si porodican covjek i neinteresujete nocni zivot te imas para na luksuziranje to je definitivno Termag ( jedan od tri najbolja hotela u BiH)
Bord -  ako si porodican covjek i neinteresujete nocni zivot ali zelis da imas i bazen u hotelu sa pristojnom cjenom. (jedina mana ovog hotela je sto nije blizu staza)
Lavina(Snezna kraljica) - ako te interesuje nocni zivot(centar Jahorine sto se tice nocnog zivota) i oces najbolji odnos cijene i smjestaja to je definitivno Lavina(Snezna kraljica)

HeAd

Hotel San, Snezna Kraljica, Dva Javora....najbolji hoteli na Jahorini!
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


greeny

Ne komentarusuci sta se kome svidja ili ne i kakva su iskustava, moje skromno misljenje je da hotel Termag apsolutno nema konkurenciju, ne samo na Jahorini vec i malo sire!

HeAd

kakve head ima veze s tvoim postom....kamo srece da ja drzim hotel na jahorini :bravo::( :bravo::( :bravo::(
samo sam napisao po meni koji su mi najbolji za mlade...ako hocu bazen spustim se dole do termaga ili borda i odem na bazen...daleko od toga da bord i termag nisu dobri hoteli samo mi je tamo vise kao sto ti kazes za porodicne ljude....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dasas

Kada je smjestaj na Jahorini u pitanju, moja preporuka je hotel Nebojsa.
1.  pogodan za porodice sa malom djecom jer ima najbolji beby lift na Jahorini,
2.  domacinska atmosfera
3.  hotel je relativno nov 
4.  ima staklenu bastu (kafanu) iz koje puca prelijep pogled na cijelu Jahorinu,
5.  najbolje od svega je hrana, dakle preporuka za sve gurmane ludzatobom:((
jedina mana je sto do staze morate ici pjesice oko 100m.

harison

Iskreno.. najbolji hotel je kod mene u kuci :D kreveti tu nagurat cemo se da nas je 15 hrana ebiga talnemo se svi, ak imas kombi ili neki autic do planine treba jedno 40min preko Trebevica lagano, od Centra Sarajeva udaljen 5 min. tokom dana na jahorini zajebancija, a poslije tusiranje i izlazak u grad provod pravi :D  ludzatobom:((  ak se ne izlazi tu je internet-kablovska TV -ebiga nema bazen al ima KADA-karte-monopol i druge zaebancije  :P

Hotel ALA'HARISON ********** , hotel sa 10 zvjezdica www.alaharison.ba hahahahahahhhaahha :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

dadot

kratko pitanje: kada pocinje sa radom hotel Bord ?
da li radi od 23.11.2009

vip-jahorina

nego sta !!!!
radi tokom cijele sezone

dadot

uh kakav brz odgovor :bravo::(
ma kratko bracno odmaranje :-*

ali bi neko prvo trebao doci u BL, pa da bude pocastvovan za moje prisustvo gore??? ;) ideea:( ;D