• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

smje¹taj hoteli na Jahorini

Started by darling, 12 January, 2009, 22:19:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Niki06


Alenka

Ljudi, treba mi pomoæ. Sta je najpovoljnije, najsadrzajnije i najbolje za mlade ljude sto se tice smjestaja na Jahorini? Dosla bih s deckom od 25-26 dec do 2.-3. januara (nocni zivot me zanima takodje). Dobila sam preporuke da je snijezna kraljica ok za to sto ja trazim, a isto tako da je za dvoje u svakom slucaju bolji hotel jer se vikendice izdaju za vise ljudi.

Help,

hvala unaprijed,

Alenka

ISO

SNEZNA KRALJICA definitivno.Proverio sam to licno i ovom prilikom bih pozdravio ljubazno osoblje i naravno gazde NEDU I BOSKA.

zum

to je bivsa lavina, super mjesto, pogotovo za parove... ispod je odlican nocni klub a skoro na stazi.

evo ti link: Snezna Kraljica

Vlado28

Slazem se da je u Sneznoj Kraljici dobar provod, kao i muzika i osoblje. Muzika zabavna i narodna.

Otvorio se,odnosno prosirio se lokal Rojal. Super je atmosfera bila dok je ovaj kafic bio mali.. a sada kada se prosirio, mislim da ce atmosfera biti jos bolja. Muzika je rok,zabavna...

Kazu neki da je dobro u Termagovoj kolibi ali ja tamo nisam nikako bio. Pa tako da vam ne mogu reci licna iskustva. :-\

Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

vip-jahorina

u termagovoj kolibi je vise restoranska atmosfera, sa muzikom uzivo, tu i tamo se zaplese, ali je to daleko od lavine/royala


vip-jahorina

po meni, nedjelja-nedjelja -LOSI izgledi.
ako ides na subotu-subotu, to je vec nesto drugo


Radiohead

Od hotela Board i Lavina su trenutno vrh ponude s obzirom na cijenu, ako imas para malo vise onda normalno Termag i  VIPovi aranzmani  austin:(

smislo

Board je po meni izvikan, preuredjena vikendica... hrana jednolicna, osoblje relativno ljubazno, nista posebno a ako nastanu problemi njihovom greskom onda su posebno neljubazni, kao kad nestane vode ili ti neko nesto ukrade a na pitanje sto nema WIFI-ja, a ha, ti si u toj sobi, pa znas ne pokrivamo bas sve ... moje skromno iskustvo iz Board-a...



Dash

Ok, znaèi Snezna kraljica it is  (Y)