• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

smje¹taj hoteli na Jahorini

Started by darling, 12 January, 2009, 22:19:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


dugokontov

Treba ti nekih 5 minuta, ne duze, kad ides prema zicari. Kad se vracas, vracaj se preko Raskih vrata, pa umjesto da predjes na Ogorjelicu, nastavi cestom i mozes se na skijama spustiti skroz do Nebojse, bez hodanja




vip-jahorina

http://www.jahorina.org/hotel/winter.php

daleko_od_jahorine

Quote from: Vlado28 on 16 November, 2009, 13:45:09
Slazem se da je u Sneznoj Kraljici dobar provod, kao i muzika i osoblje. Muzika zabavna i narodna.

Otvorio se,odnosno prosirio se lokal Rojal. Super je atmosfera bila dok je ovaj kafic bio mali.. a sada kada se prosirio, mislim da ce atmosfera biti jos bolja. Muzika je rok,zabavna...

Kazu neki da je dobro u Termagovoj kolibi ali ja tamo nisam nikako bio. Pa tako da vam ne mogu reci licna iskustva. :-\

U kolibi odlicno,u Vucku zna biti dobra atmosfera,prije par godina se ostajalo do ranih jutarnjih sati uz dobru muzikicu,pice i naravno dobru ekipicu  ;)) joj,gore pored Snjezne krljice isto bila super muzika,ne znam tacno kako se zove ona kafanica...moja kafana ,cini mi se

Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...



dayrealco965

Prosle godine smo bili u Boardu i bili smo izuzetno zadovoljni tako da opet dolazimo krajem januara.
Ukoliko vam znaci da u hotelu imate i dodatne sadrzaje, kao sto su bazen (a da nije hladna voda), parno kupatilo, igraonicu za decu i saunu, onda najtoplije preporucujem Board.
Sto se tice staza, ne moze se skijama na stazu, ali zaista nije daleko (150-200m).