• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

smje¹taj hoteli na Jahorini

Started by darling, 12 January, 2009, 22:19:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Laffite

Ko se nije nasao ni u jednom od gore ponudjenog smjestaja, evo jos jedne preporuke ....
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

marina

koja je cijena po danu u ovom "iglu" laffite!
VIP Jahorina Woman Team

Niki06

VIP
Ako mozes da mi nabavis informacije tj. cjenovniku za hotel Termag! Na ovaj vas site jos nije postavljeno, na njihovom direktnom site nema samo cjenovnik za 08-09 a, na mail koji sam poslala direknot na hotel, veoma cudno niko ne odgovara! Hvala mnogo
Pozz
Niki-USA

Laffite

Quote from: marina on 02 November, 2009, 15:51:55
koja je cijena po danu u ovom "iglu" laffite!
ma prava sitnica Marina...samo ga moras maziti i paziti da se ne istopi  hug:(
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

harison

Quote from: Laffite on 12 November, 2009, 09:00:53
ma prava sitnica Marina...samo ga moras maziti i paziti da se ne istopi  hug:(

Bio sam u jednom slicnom, i iz iskustva najvaznije ti je Marina da ne prdis, jer kad prnes on se sav istopi cr:)

Laffite

Quote from: Niki06 on 12 November, 2009, 01:23:53
VIP
Ako mozes da mi nabavis informacije tj. cjenovniku za hotel Termag! Na ovaj vas site jos nije postavljeno, na njihovom direktnom site nema samo cjenovnik za 08-09 a, na mail koji sam poslala direknot na hotel, veoma cudno niko ne odgovara! Hvala mnogo
Pozz
Niki-USA
Niki06 ...evo cjenovnika http://jahorina.org/hotel/termag.php
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

vip-jahorina

nema ga jos ni tamo lafi, nisu ga jos objavili, zasto, ne znam

snjezana

Zna li netko kakav je smjestaj u Sport 1 ili kako se vec zove, apartmani iznad "Krème"??

vip-jahorina

yes evo ga !

Quote from: snjezana on 12 November, 2009, 10:03:09
Zna li netko kakav je smjestaj u Sport 1 ili kako se vec zove, apartmani iznad "Krème"??

nemoj mjesat SPORT, to je stariji hotel/pansion, veoam jednostavan ali veoma ugodan i SPORT 2 ili GRANZOV (ima jos 2-3 naziva), on je pored KRCME (nesto kao iznad).
To je vec malo modernije i apartamnskog tipa. Pregeld: Sport 2 Granzov

snjezana


vip-jahorina

neee  :D nije to sport! SNJEZNA KRALJICA je direktno iznad krcme, nadogradjeno uz SPORT 2.

snjezana

he he, plavusa... :-[ Onda, kakav je smjestaj tamo, u snjeznoj kraljici?? I mogu li internet koristiti i oni koji nisu gosti VIP-a??

vip-jahorina

Quote from: snjezana on 12 November, 2009, 10:36:05
he he, plavusa... :-[ Onda, kakav je smjestaj tamo, u snjeznoj kraljici?? I mogu li internet koristiti i oni koji nisu gosti VIP-a??

:D hehe,  mogu gdje god ga ima, samo sto ne znam kakve su cijene.


Lafi, evo te za moderatora rubrike, ne mogu stici sve  :o

snjezana

he he, hvala VIP... Ovo ti je 2000ta poruka... Bravo :bravo::( !! Evo meni je sad sve jasno, necu vise gnjaviti :-)

snjezana

hvala decki, zlatni ste...... hug:(