Pozdrav Gost

CILJ: unapredjenje ski centra Jahorina

• 26 Odgovora
  • 11841 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Odg: CILJ: unapredjenje ski centra Jahorina
« Odgovori #15 u: 15 Rujan, 2009, 08:50:04 »
Ljudi cek cek samo polako...bez nervoze...cuj odakle ideja da se naplacuje...pa u Crnu Goru ulazis oni naplate,prolazis ispod Mokre Gore placas taxu...u cemu je problem? I jos placas taxu a ne dobijes nista a ovako ce biti i parking...a i da ne bude taj simbolicni iznos od 5 maraka kako cujem nije mnogo i treba da se plati...molim lepo, pa sminkeri koji se gore samo vrte u kolicima sada ce i da plate a oni koji su tu da bi skijali nece mnogo razmisljati o 5 maruna...pozz!!!
Jarane ja se ne bunim da dam 10 evra za godinu dana ili ti 50 dinara jednom u tri mjeseca kolko prolazim tim putem ka Mogroj Gori, ali ja za jednu sezonu u  kojoj provedem mjesec dana na Jahorini ili vise da svkai put dajem pet maraka sto je mnogo mnogo je, ali ako ostane na ovome da imas dzaba parking onda udure.....
E sad kad bi ovi iz opstine nama lokalcima dali neku sezonsku propusnicu pa nek kosta i 100 maraka opet se isplati.........

*

zum

• 251
« Odgovori #16 u: 15 Rujan, 2009, 10:18:22 »
K'o da vidim da će biti kolona parkiranih auta duž ceste od Pala do naplatne rampe ;)

mogo bi se i biznis skontat 8)

zburki, ma imas ti pravo, nebi bilo lose da nam daju sezonsku propusnicu, pa se isplati dati 100 maraka za to.

*

HeAd

• 4332
« Odgovori #17 u: 15 Rujan, 2009, 13:59:30 »
Najace mi je odem u lavinu kao gost hotela kad ide onaj lik da mi naplati parking 5 KM....ludlo:))
najbolje da naprave naplatne rapme kao na auto putu (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad žirafa neće biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

*

Simiki

• 160
« Odgovori #18 u: 15 Rujan, 2009, 19:44:29 »
VIP, mozes li provjeriti kakva je situacija sa vlasnicima nekretnina na Jahorini.
Na koji nacin ce biti to regulisano?

Napominjem da mi vec placamo naknadu za uredjenje kao i porez.

Molim za odgovor.

« Odgovori #19 u: 15 Rujan, 2009, 20:28:50 »
mislis vezano za parking?
jos nisu objevili detalje, ali mislim da ce se morati otici, recimo u opstinu i da ces dobiti neku propusnicu. tako su nestoi rekli.

ne brini, cim saznam detalje cu objaviti u forumu.

*

niko

• 165
« Odgovori #20 u: 15 Rujan, 2009, 23:03:18 »
plaćanje ulaza na Jahorinu je sasvim u redu , dobiješ besplatan parking i to je to. Ako se sredstva prikupljena od ulaza troše za uređenje skijališta i ambijenta nije mi ni teško da platim a ovi "lokalci" bi mogli neku sezonsku kartu da plate . U CG na plaži pre deset dana sam plaćao 8. eura ležaljke i suncobran i tako svaki dan, pa eko taksa , pa parking ..... ne mogu se ni sjetit šta sam sve plaćao - ali ići ću opet, takva su pravila . Pa neka se i na JA plaća ulaz pa ko voli.... Poz. :bravo::(

*

Simiki

• 160
« Odgovori #21 u: 16 Rujan, 2009, 10:16:38 »
Za Jahorinu vrijedi ali za ono ***** CG primorje ni centa ne dam.
To je pljacka nevidjena.

*

Big_DANE

• 3969
  • juSt sNowBoarDinG!
« Odgovori #22 u: 16 Rujan, 2009, 18:32:54 »
Za Jahorinu vrijedi ali za ono ***** CG primorje ni centa ne dam.
To je pljacka nevidjena.

SLAZEM SE U POTPUNOSTI

« Odgovori #23 u: 25 Listopad, 2009, 09:33:33 »
Da li raspolažete tačnim informacijama o pitanju naplate ulaska u krug zimskog centra?
Do mene dolaze brojne oprečne informacije, pa molim razjašnjenje.
Pored toga, predlažem da ova tema dobije drugačiji naziv, ili da se otvori nova tema sa novinskim bombastičnim nazivom "Naplata ulaza na Jahorinu" čime bi se sa ovim problemom upoznala većina forumaša. Već nam je svima poznato koliko su posjetioci Jahorine "alergični" na nove namete.
Pozdrav!

« Odgovori #24 u: 02 Studeni, 2009, 10:12:47 »
thanks ugljobrez,
dobar prijedlog, tema vezana za parking i eventaulnu naplatu ulaza na Jahorinu je otvorena:
Naplata ulaza na Jahorinu

*

harison

« Odgovori #25 u: 03 Studeni, 2009, 20:50:46 »
TO ce biti super za ove sankase po stazi stavi djete i sam ga gurne a ne pita se hocel koga iza ledja bubnut, kad vide da se placa prolaz mal ce se stisnut po djepu pa ko voli nek izvoli dati za sankanje pare ima bjelasnica i igman besplatno Jahorina zakon sad bi otisao na gore i ljubio onu cistu zemlju  ludzatobom:((

Ovo uredjenje staze uuu extra da i to pratimo preko kamere iduce godine ako bog da nek ispadne kako treba  WE LOVE JAHORINAAAAAAAAAAAAAAAA  :-* :-* :-* :-* :-*

« Odgovori #26 u: 03 Studeni, 2009, 23:53:34 »
VIP, svaka čast!