• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

CILJ: unapredjenje ski centra Jahorina

Started by vip-jahorina, 12 September, 2009, 14:26:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zburkos

Quote from: spomen on 14 September, 2009, 22:53:03
Ljudi cek cek samo polako...bez nervoze...cuj odakle ideja da se naplacuje...pa u Crnu Goru ulazis oni naplate,prolazis ispod Mokre Gore placas taxu...u cemu je problem? I jos placas taxu a ne dobijes nista a ovako ce biti i parking...a i da ne bude taj simbolicni iznos od 5 maraka kako cujem nije mnogo i treba da se plati...molim lepo, pa sminkeri koji se gore samo vrte u kolicima sada ce i da plate a oni koji su tu da bi skijali nece mnogo razmisljati o 5 maruna...pozz!!!
Jarane ja se ne bunim da dam 10 evra za godinu dana ili ti 50 dinara jednom u tri mjeseca kolko prolazim tim putem ka Mogroj Gori, ali ja za jednu sezonu u  kojoj provedem mjesec dana na Jahorini ili vise da svkai put dajem pet maraka sto je mnogo mnogo je, ali ako ostane na ovome da imas dzaba parking onda udure.....
E sad kad bi ovi iz opstine nama lokalcima dali neku sezonsku propusnicu pa nek kosta i 100 maraka opet se isplati.........

zum

Quote from: COCO on 15 September, 2009, 00:30:50
K'o da vidim da æe biti kolona parkiranih auta du¾ ceste od Pala do naplatne rampe ;)

mogo bi se i biznis skontat 8)


zburki, ma imas ti pravo, nebi bilo lose da nam daju sezonsku propusnicu, pa se isplati dati 100 maraka za to.

HeAd

Najace mi je odem u lavinu kao gost hotela kad ide onaj lik da mi naplati parking 5 KM....ludlo:))
najbolje da naprave naplatne rapme kao na auto putu (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Simiki

VIP, mozes li provjeriti kakva je situacija sa vlasnicima nekretnina na Jahorini.
Na koji nacin ce biti to regulisano?

Napominjem da mi vec placamo naknadu za uredjenje kao i porez.

Molim za odgovor.

vip-jahorina

mislis vezano za parking?
jos nisu objevili detalje, ali mislim da ce se morati otici, recimo u opstinu i da ces dobiti neku propusnicu. tako su nestoi rekli.

ne brini, cim saznam detalje cu objaviti u forumu.


Simiki

Za Jahorinu vrijedi ali za ono ***** CG primorje ni centa ne dam.
To je pljacka nevidjena.

Big_DANE

Quote from: Simiki on 16 September, 2009, 10:16:38
Za Jahorinu vrijedi ali za ono ***** CG primorje ni centa ne dam.
To je pljacka nevidjena.

SLAZEM SE U POTPUNOSTI


vip-jahorina

thanks ugljobrez,
dobar prijedlog, tema vezana za parking i eventaulnu naplatu ulaza na Jahorinu je otvorena:
Naplata ulaza na Jahorinu


harison

TO ce biti super za ove sankase po stazi stavi djete i sam ga gurne a ne pita se hocel koga iza ledja bubnut, kad vide da se placa prolaz mal ce se stisnut po djepu pa ko voli nek izvoli dati za sankanje pare ima bjelasnica i igman besplatno Jahorina zakon sad bi otisao na gore i ljubio onu cistu zemlju  ludzatobom:((

Ovo uredjenje staze uuu extra da i to pratimo preko kamere iduce godine ako bog da nek ispadne kako treba  WE LOVE JAHORINAAAAAAAAAAAAAAAA  :-* :-* :-* :-* :-*

ugljobrijez