• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Da li pustiti kamere samo za clanove foruma?

Started by vip-jahorina, 15 October, 2009, 20:49:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da li pustiti kamere samo za clanove foruma?

samo za stalne clanove foruma
2 (5%)
samo za registrovane clanove
7 (17.5%)
sve slike za sve
25 (62.5%)
za sve samo malog formata, a za clanove ove sa vrhunskim kvalitetom
6 (15%)

Total Members Voted: 40

vip-jahorina

Vi koji nas redovno pratite, mogli ste primjetiti da se trudimo i ulazemo prilicna sredstva kako bi svi mi dosli do informacija koje su nam interesantne.
Palo mi je na pamet da ove vrhunske slike koje dobijamo sa ovih kamera da pustimo samo za clanove foruma. Nisam ni sam siguran, zato bi vas zamolio za vase misljenje i komentare.

HeAd

ako su kamere privatne naplacuj po kilu rakije i izcupaj sredstva  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

ne mogu biti privatnije  (:smijeh:
nema sponzora, sam ih vip kupio, platio, odrzava, internet troskove placa ...

zum

ma ja bi za sve pustio. mada je to cisto privatno vlasnistvo, ali u ovoj oskudici informacija, kad je vip jedini preuzeo ulogu PR-a onda nek ostane tako.
ali svaka vam cast. radite, ulazete, slikate, informacije sa svih strana.
ja koji zivim ovdje ni blizu ne saznam toliko

forumas

danas nije nista besplatno, a vip nas bukvalno zasipa sa informacijama sa lica mjesta. mislim da ideja nije losa. ali ja ipak glasam "za sve"

AcoBL

Mislim da u svakom sluèaju trebate putiti slike sa kamere za sve posjetioce sajtova... Ima tu dosta turista koji posjecuju sajt samo zbog informacija o vremenu i sl. i bilo bi bezveze kad bi se svi morali prvo registrovati da bi vodili slike... Ja bi prvi pobjegao sa sajta kad bi me to primoravali!  ;)

texy

slazem se u potpunosti sa acom. a mi u forumu ionako dobivamo puno vise informacija, tako da se isplati biti clan  :bravo::(
lito je moje, zima je moja - jahorina je uvijek u meni

MarijaBB

Mislim da nije fer da neko dobije slke a neko ne dobije slike, jer do sredstava se moze doci i na drugi nacin. Ovako ce ljudi da vide kako je na jahori i da se stanje krece ka boljem i prje  ce doci na Jahorinu sto je vjerujem i osnovni cilj postavljanja kamera.

Svaka cast za entuzijaste, zbog takvih kao sto ste vi, vrijedi vjerovati u bolje.

harison

Ovako moj dragi Vip kao sto svi govore slikice za sve, e onda ti trebas predlozis tamo gdje se kucaju ski pass-ovi da napomenes da ne radis besplatno i da se u cjenu ski passa mora uracunat i neka markica za web camere i internet kako bi dobio bar malo pomoci, nedamo mi naseg VIP-a nikome, ako nesto zatreba vip samo javi na forum svi cemo mi donirat nesto para pa 2KM bi dobro dosle otvori racun u banci i eto ga rijesen problem  :D :D :D :D   devil:(  Jahorina :-* :-* :-*

vip-jahorina

sa zanimanjem sam citao ove vase postove i prilicno sam pozitivno iznenadjen.
mislim da se vecina "za sve" glasala i to mo je drago da je ipak tako.

danas sam malo surfao internetom i vidio da ona prva kamera otvorila jahorinu ka svijetu. nasao sam nasu kameru na sigurno pedesetak razlicitih sajtova, na razlicitim jezicima.
ipak znaci se gleda nasa jaha na sve strane. predpostavljam da ce sad biti jos vise sa ovim novim kamerama.

@harison  - najiskrenije thanks! od tih karata ne bi niko nikad nista vidio. jos nam nije potrebna donacija, ako bude trebalo i ne budemo mogli sami, zvacemo ski zajednicu u pomoc
Jos jednom: web kamere su oèi Jahorine i cijeli svijet treba da ju vidi ....

Milos_Banjaluka

Mislim posto ste ih vi kupili,odrzavate,sve vi finansirate msm da je najbolje da slika ima samo za clanove foruma.....nezzz.....svako ima svoje misljenje.....al isto tako kako VIP kaze te kamere se mogu naci na dosta sajtova,koji promovisu jahorinu tako da...... ???
I <3 Jahorina

cos

ZA SVE da mogu da vide ako vec nemogu da dodju


vip-jahorina

naravno ... vec odluceno  cr:)

kamere su za sve  :)   :)

JauntyJackalope

Наравно да НЕ, сви треба да виде Јахорину...што више људи види више ће и доћи и самим тим и временом ће Јаха постајати са тим новцем боља...
Свак част за одржавање и постављање нових камера...брао ВИП мајстори  :bravo::(