• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kad ko dolazi na Jahorinu - pravimo DERNEK sa svim i svacim

Started by zum, 17 October, 2009, 01:38:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Bojan NS


Big_DANE



ludiborderi

Dolazim od 97 svake godine , preskocio sam mozda dve :) , najcesce stizem gore u januaru  sa svojim kumom!Iako sam imao Hr pasos ,a ni financijska strana nije toliko losa ,  nije mi bilo ni na kraj pameti da mijenjam lokaciju , Jahorina ipak ima dusuuu ...ko se jednom u nju zaljubi :-* , ostaje joj vjeran do kraja ¾ivota!

Pozdrav za sve , vidimo se uskoro
Od rakije nema bolje ¾ene :)

Big_DANE

Quote from: ludiborderi on 17 December, 2010, 11:47:29
Dolazim od 97 svake godine , preskocio sam mozda dve :) , najcesce stizem gore u januaru  sa svojim kumom!Iako sam imao Hr pasos ,a ni financijska strana nije toliko losa ,  nije mi bilo ni na kraj pameti da mijenjam lokaciju , Jahorina ipak ima dusuuu ...ko se jednom u nju zaljubi :-* , ostaje joj vjeran do kraja ¾ivota!

Pozdrav za sve , vidimo se uskoro

Poz brother po board-u!!! :)  Uzivajte! :)

dona

Ja dolazim 19-2 sa grupom holandana.....u grupi imam i dobru pjevacicu ....zena pjeva super,pa ako se negdje sta organizuje moze nam malo holandanka zapjevati !!!!pozzzz

PES

bok! mi dolazimo 26.2. nadamo se da ce i tada biti nesto, dolazi nas 4 i nosimo slavonske rakije :) jebiga nije da bosanska nije dobra, ali domace je domace, nigdje se ne ide bez njeXD Nadamo se nekom dru¾enju, jer kako nam se do sada cini po pricama po forumu ljudi su vrlo vrlo prijateljski raspolozeni i upravo zbog toga smo izabrali Jahorinu :))


Big_DANE

Quote from: PES on 18 December, 2010, 23:27:30
bok! mi dolazimo 26.2. nadamo se da ce i tada biti nesto, dolazi nas 4 i nosimo slavonske rakije :) jebiga nije da bosanska nije dobra, ali domace je domace, nigdje se ne ide bez njeXD Nadamo se nekom dru¾enju, jer kako nam se do sada cini po pricama po forumu ljudi su vrlo vrlo prijateljski raspolozeni i upravo zbog toga smo izabrali Jahorinu :))

:bravo::( :bravo::( :bravo::( (R) (R) (R)  ole ole ole ole ole

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kako vidim bit ce i ove sezone ludo i ne zaboravno  :bravo::( :bravo::( :bravo::( DOBRO NAM DOSLI DRAGI GOSTI

mallorca

evo ljudi pridruzujem se i ja u dernek bilo kada od 26.2 - 5.3, jbg, ja necu nositi slavonske rakije, ali moglo bi kojih 10ak litara dalmatinskog vina pasti ;)

Big_DANE

Quote from: mallorca on 20 December, 2010, 15:59:43
evo ljudi pridruzujem se i ja u dernek bilo kada od 26.2 - 5.3, jbg, ja necu nositi slavonske rakije, ali moglo bi kojih 10ak litara dalmatinskog vina pasti ;)

Mljac mljac... :) :) :)

lola