• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

apartman Winter 1

Started by olympus ns, 02 November, 2009, 12:27:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

olympus ns

Nov sam na forumu,pa me interesuje da li je neko bio u Winteri 1,kakva su iskustva sa smestajem,grejanjem,parkingom?Da li je apartman zadovoljava potrebe  za dve cetvoroclane  porodice sa malom decom.
hvala unapred i pozdrav iz Novog Sada

ps.Pitanje za vip,gde mogu da se vide brojevi racuna na koji se uplacuje predrezervacija

vip-jahorina

racuni su ti na predracunu (u prilogu)

sto se tice wintera 1, vec se godinama iznajmljuje nije bilo primjedbi. skroz je u redu, ali nije nista luxuzno. ima centralno, sto je vazno kod male djece. pazi samo kod stepenica ka gore. one su kao u svim vikendicama strme. ali to je u planinskom duhu... ne znam sta bi ti rekao, ima i boljih i losih apartmana, ali i jacih i slabijih cijena. parking je kao kod vecine objekata zajednicki.
ako znas/znate skijati, do staze si veoma brzo. i nazad, ali se mora pripaziti jer zadnjih 100-200 m vozic po cesti

olympus ns

Quote from: vip-jahorina on 02 November, 2009, 12:58:44
racuni su ti na predracunu (u prilogu)

sto se tice wintera 1, vec se godinama iznajmljuje nije bilo primjedbi. skroz je u redu, ali nije nista luxuzno. ima centralno, sto je vazno kod male djece. pazi samo kod stepenica ka gore. one su kao u svim vikendicama strme. ali to je u planinskom duhu... ne znam sta bi ti rekao, ima i boljih i losih apartmana, ali i jacih i slabijih cijena. parking je kao kod vecine objekata zajednicki.
ako znas/znate skijati, do staze si veoma brzo. i nazad, ali se mora pripaziti jer zadnjih 100-200 m vozic po cesti

Hvala ti na brzom odgovoru


marina

pozitivna su iskustva u vezi sa ovim apartmanom, nije neki luksuz, ali je vrlo komotan,i u centralnom dijelu vikend naselja.
VIP Jahorina Woman Team

olympus ns

Quote from: marina on 02 November, 2009, 15:43:47
pozitivna su iskustva u vezi sa ovim apartmanom, nije neki luksuz, ali je vrlo komotan,i u centralnom dijelu vikend naselja.
Hvala puno

olympus ns

Pozdrav svima,

Evo priblizava se sezona 2010/2011,proslu sezonu(20.feb.)  sam bio u ovom apartmanu (dve porodice) i pohvale za smestaj i za gazdu Veljka.Ove sezone smo planirani dolazak pomerili za januar,tacnije 8/9 jan.Danas sam poslao rezervaciju za ovaj datum i isti app i dok cekam odgovor da pitam jos nesto.

Pored ovog app interesuje me(zbog blizine poljica) i vikendica planinski snovi app Sunce boravak za 4 odraslih i 4 dece od 4-6 god.E sad jel se deca racunaju kao odrasla osoba ili dvoje dece kao odrasla osoba.Ovo pitam zbog cene jer u cenovniku vikendice stoji za 6(110) i 7(120) osoba.


ps cekam odgovor za winter iveliki pozdrav za Jahorina .org

marina

Sto se tice ove vikendice Planinski snovi  takodje imamo vrlo pozitivna iskustva gostiju, s tim sto ona ima jos i kamin u dn.boravku. U vikendicama se u principu ne pravi razlike kod djece, jer je razlika u cijeni minimalna, ali posaljite nam mail sa svim podacima, pa cemo vidjeti sta se moze uraditi.
VIP Jahorina Woman Team

gizmo


marina

Pozdrav,

ima i na Jahorini stanodavaca koji vole pse i ne smeta im naravno  ako su im gosti u vikendicama ili apartmanima. Poslaji upit, navedi termin dolaska, napomeni da  ce doci i psic pa cemo vidjeti sta ima na raspolaganju.
VIP Jahorina Woman Team

olympus ns

Nesto sto je dobro ne treba menjati.
Rezervisao sam app.Winter 1 u kome smo bili i prosle godine, sad samo  cekam da mi stigne racun za uplatu avansa.......

ps.Toplo preporucujem ovaj app.


olympus ns

za nepoverovati :o

Uplacen apartman,2 cetvoroclane porodice prvi put prosle sezone zajedno na zimovanju,pa resili da ponove i ove sezone isto.Unajmili isti apartman pokupovali za klince opremu ,skafandere,kacige pa cak i kamerice za kacige da se zabelezi svaki tenutak skijanja na Jahorini,maltene svaki dan u kontaktu preko fejsbuka  sa instruktorom skijanja,klinci nestrpljivi da se krene,maltene sve spakovano i............

sin mi juce dobije BOGINJE puf:)

ps.sta mislite jel postoji sansa da se termin pomeri s obzirom da u Winteru 1 ima puno slobodnih termina,?


olympus ns


za nepoverovati :o

Uplacen apartman,2 cetvoroclane porodice prvi put prosle sezone zajedno na zimovanju,pa resili da ponove i ove sezone isto.Unajmili isti apartman pokupovali za klince opremu ,skafandere,kacige pa cak i kamerice za kacige da se zabelezi svaki tenutak skijanja na Jahorini,maltene svaki dan u kontaktu preko fejsbuka  sa instruktorom skijanja,klinci nestrpljivi da se krene,maltene sve spakovano i............

sin mi juce dobije BOGINJE puf:)

ps.sta mislite jel postoji sansa da se termin pomeri,obavestio sam agenciju i uputio molbu da AKO moze da mi se pomeri termin za polovinu ili kraj februara jer sad ocekujem da i cerkica oko 20-tog dobije od njega boginje?




Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma kakve boginjeeee  3:(, zar to smeta...sa slomljenim prstom sam vozio pa nista... ako ste preko VIP agencije rezervisali potrudit cemo se koliko toliko da pomjerimo za neki drugi datum...

sretno i brzo oporavak od  (:smijeh: boginja  (:smijeh:

olympus ns

Marina je resila celu stvar,uz dogovor sa gazdom Wintera pomerili smo termin dolaska za 26.februar. ole

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: olympus ns on 19 January, 2011, 01:30:25
Marina je resila celu stvar,uz dogovor sa gazdom Wintera pomerili smo termin dolaska za 26.februar. ole

e vidis fino je  :bravo::( svaka cast i cestitke Marini, dolazite u najbolji zimski termin kraj februara - citav mart po meni najjaca stvar na Jahorini  ludzatobom:(( uzivajte