• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vratite nam TACKE !!!

Started by zum, 05 November, 2009, 19:58:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da li trebaju da nam vrate tacke ?

DA
100 (96.2%)
NE
4 (3.8%)

Total Members Voted: 104

zum

Kako su nam ukinuli i tacke, a vidim veliki dio forumasa boli to, zamolio bi odgovorne iz OC Jahorine koji citaju ovaj forum da nam vrate skipas sa TACKAMA !!!

Budite FER !!

mijat


Bojan NS

Prikljuèujem se inicijativi!!!!

pinkpanter

ovaj 1% tj jedan glas mora da je neko iz OC :  ))))))))))))))))))))))
I ja sam za to da trebaju vratiti.Podrzavam!
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

mijat

reci nam vipe ko je taj 1 glas da ga stavimo na stub srama!

taèkice su idealne za moju ¾enu  >:D, spusti se dva puta i poènu da je bolu noge, leða, ruke, glava ... i onda mora malo da odmori

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Bojan NS


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

stvarno nije u redu ko se spusti par puta u toku dana za njih tackice su bile super stvar

aap

pridruzujem se vapajima.
Niko od odgovornih  ne razmislja kako je onima sa manjom djecom i  losijim skijasima koji u toku dana naprave samo par zica a treba da plate npr. 7-dnevnu kartu.
Nadam se da ce nasi apeli imati efekta.


mayday

Nisam se odavno javljao ali moram da podr¾im sve koji misle da taèke trebaju da nam vrate!!! Pa nek i one budu skuplje samo da ih vrate!! >:( >:( >:(

JoMa


harison

Samo sanjajte i pij te rakiju, ovo prdackanje po forumu vam nista nece pomoci. Fino zavrni rukave i put za Jahorinu neka grupica ofo ono malo stisne OC direktore i tako mada i to nece pomoc gore ti je brate mafija 5 klase ne mozes ih zajebat. (samo nemojte VIP-a udarat, udarit ce vas grom) 1 glas je najjaci haahha!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

thegrke

U ime svih porodica koje u velikom broju skijaju kazem: MOLIM VAS VRATITE NAM TACKE. SKIJANJE NAM JE BEZ NJIH NEDOSTIZNO.

vip-jahorina

ko kaze da ove price u forumu niste ne vrijede?

upravo sam saznao da smo pozvani da sa ministrom turzima u pon-utorak u njegovom kabinetu u Banja Luci sastanemo i popricamo o cijena ski pasa, pri tome cemo iznijeti ovdje vasa misljenja.
iskreno da vam kazem, ne ocekujem puno, ali ipak je nesto veliko, jer ne vjerujem da vlada moze promijeniti cijene, ali bar smo dobili sansu da iznesemo stav javnosti. kazem stav javnosti jer su samo ove teme imale oko 10-15.000 posjetilaca i sto naravno zasluzuje reakciju sa ovako visiokog nivoa.

Osim toga, na sastanku koji se spominje u temi http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=690.0
cemo predloziti da prva tacka dnevnog reda budu cijene ski pasa i da se o tome raspravlja. Sa gradonacelnikom je vec ugovoren sastanak, tema isklucivo STANJE NA JAHORINI I PROMJENA CIJENA SKIPASA !

Naravno da cu preporuciti i ovu pricu sa tackicama !