• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Otvaranje zimske turistièke sezone Jahorina 2009/2010

Started by vip-jahorina, 06 November, 2009, 11:13:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Za cijelu BiH se zvanicno otvara zimska sezona 11., 12. i 13.12.2009.
Ocekuje se veliki broj pozvanika i posjetioca.

Idealno bi bilo da bude gotov bar jedan 6sjed! U svakom slucaju snijeg je obavezan tog vikenda  ....

harison

Hoce li biti besplatno prvi dan sezone, tako je na Bjelasnici svake godine  puf:) puf:)

thegrke

OVO NIJE FORUM ZA OVU TEMU ALI APELUJEM:    VRATITE NAM TACKE.

brera

Quote from: harison on 06 November, 2009, 12:57:02
Hoce li biti besplatno prvi dan sezone, tako je na Bjelasnici svake godine  puf:) puf:)
Kako su krenuli, ove èe godine biti strogo zabranjeno i naplaèivano kepanje i pravljenje snje¾ka!! >:( >:(

vip-jahorina

@hare
i na jahorini je uvijek bilo ili besplatno ili prije toga je bilo besplatno. vidjecemo to jos.

@brera
ne brini, sve to ide svojim tokom

Fa_kE

JOOOOOJ ima da potegnem taj prvi dan iz Metkoviæa, moram probat novi Elan el Grande:)))) austin:(
Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto

dasas

e ovako, obzirom da je otvaranje sezone sljedeci vikend i da bi, sudeci po prognozama, to otvaranje moglo da bude i uspjesno  s:nij), interesuje me sta je planirano, kolika ce da bude cijena ski pasa i ako snijega bude u dovoljnim kolicinama, koje bi zice mogle da rade.... i neka preporuka za povoljan smjestaj za cet, pet, sub...

goghie

I can go with the Flow...

HeAd

Quote from: dasas on 05 December, 2009, 22:47:58
e ovako, obzirom da je otvaranje sezone sljedeci vikend i da bi, sudeci po prognozama, to otvaranje moglo da bude i uspjesno  s:nij), interesuje me sta je planirano, kolika ce da bude cijena ski pasa i ako snijega bude u dovoljnim kolicinama, koje bi zice mogle da rade.... i neka preporuka za povoljan smjestaj za cet, pet, sub...

sve je vec objavljeno...cijene u hotelima pp 50KM, ski pass 20KM stim da ce raditi tanjirace i najvjerovatniej dvosjed poljice...sestosjed od 25.12....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

zburkos

E Vipovci, juce sam bio na sajmu upozno sam se sa Bojanom vasim menadzerom za Srbiju, sve pohvale za katalog i detaljno objasnjenje svih vikendica kao i hotela...:)))).
Pa se gledamo najvjerovatnije u petak....
Pozdrav puno za sve.... ;D

HeAd

http://www.youtube.com/watch?v=0xeL6YQnRfY&feature=related

evo kako se otvara sezona pa nek uce ovi iz OC Jahorina :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borderka

citam ovo u groznici i ne mogu da vjerujem... jbg nemam novu dasku al imam vezove, hajd i to je nesto... JEDVA CEKAM... ludzatobom:((

SnowFlake

Jel to znaci da ce se moci skijati u sub i nedjelju to jest 12 i 13?????? s:vje) :)

vip-jahorina

Danas je svecano otvorena zimska sezona na Jahorini "u susret zimi - u sustert prijateljima"
Nazalost, sve je prosle bez skijanja iaako snijeg sa pauzama pada vec 2-3 dana. Ipak ga nije dovoljno da bi masine izasle na staze.

Prisutni su bili uglavnom svi cinbenici Jahorine kao i politicara iz ovih djelova (RS+F).
Sezonu je otvorio gradonacelnik I. Sarajeva, Vinko Radovanoviæ.

Moramo napomenuti da je VIP Jahorinaobezbijedila besplatan smjestaj za 7 novinara iz razlicitih novinskih kuca.  :bravo::(

U prilogu par slika sa svecanog otovorenja.