• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gde ces na skijanje?

Started by reger, 12 November, 2009, 10:06:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

reger


Big_DANE

Jahorina ako Bog da!!!!!!!!!!!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( A ne treba mi za opremu(-60E), ne treba mi instruktor (-30E) ....samo nisu put uracunali a to je od NS do JA...jedno 30-40E!

Fa_kE

Kupres i Blidinje na dnevne izlete i naravno na koji dan na JAHORINU  ludzatobom:((
Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto

loop

2.1 Hochkonig / Austrija

koji vikendna Kupres i nadam se na Jahorinu, te Molltal gleèer u 3. misec :)  puf:)
allways stand sideways!

vip-jahorina

jahorina, jahorina, katschberg, valdisere, jahorina ..... vjerovatno tu i tamo nesto novo obici jos

midwest

Probati nove zice prvom prilikom barem jedan dan/vikend, pa krajem januara zillertal arena, pa onda opet trougao jahorina-kupres-vlasic dnevno/vikend skijanje

skiDeki

Jahorina, naravno, moraju se probati nove zice i da vidimo kako ce se staze sad pripremati. Mozda ulovim jedan produzeni vikend, kop ili opet Jahorina ;)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Jahorina i samo Jahorina, imam puno posla ove godine na Jahorini :D bit ce iznenadjenje za clanove foruma :D

mijat


skiDeki

izvinni mijate sto te jutros ne pozvah u kafanu, nisam video da si na forumu :( nego sta ce ti sponzori jbt, kad radis kao crnac, svako jutro u 6-7 posaljes vic dana (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


harison

Al zato brzo dodje sebi kad navrati u kafanu na jednu nasu pecenicu  :bravo::( :bravo::(

dindi

jahorina,  katschberg,  jahorina :)

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dasas

za pocetak jahorina mozda i na otvaranje sezone ako profunkcionise bar 1 sestosjed, bad kleinkirchheim, vlasic, kupres - i na kraju, naravno jahorina negdje krajem februara ili pocetkom marta... ako bogda...