• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Srbi sve vise traze Sloveniju?

Started by reger, 12 November, 2009, 10:10:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


vip-jahorina

Ja nas ne vidim ....
Jel to hoce da kazu da je Jahorina vec rasprodana, pa sad samo ostatke pune?

mijat


Cokie

Ja sam iz Slovenije, pa èu radije na Jahorinu. Puno je bolje a i atmosfera je bolja.

Mega Deki

Ne traze toliko sloveniju koliko samu Bugarsku. Vi ste Vipovci tu to je definitivni, i na mestu ste. Ali ja imam dosta prijatelja poo agencijama i kazu da je najvece interesovanje za Bugarsku i to sam 100% siguran. Naravno u pitanju je odnos CENA-KVALITET. To se ne moze izbeci jel je tako. U svakom slucaju nude bolje za iste ili manje pare. A ja cu sigurno na Jahu opet, jel imam povoljan smestaj i to je to.

Pozz
Mega Deki

vip-jahorina

dexon,
ma naravno, treba pogledati u oci i reci tolika srbija, tu pored nas a mi je gubimo. i hrvatsku te sloveniju bi polako da se nije nesto promijenilo i ako se nebude dalje mijenjalo.
mi imamo dosta kontakta sa drugim agencijama po srbiji, naravno da znamo kakvo je stanje. zato moramo startovati akcije po srbiji da se vrati sjaj jahorine, kvalitetom i cijenama.
i vjerum mi da se necemo moci odbraniti od bukinga i gostiju.

mijat


vip-jahorina

kratko da dodom: tih 300 eurica postanu veoma brzo 600-700 treba biti oprezan s takvim stvraima. da vam napomenem da je najjednostavnija klopa u francuskoj od desetak eura pa na gore. a kad se skija, se jede vise  >:D

lega

Quote from: vip-jahorina on 13 November, 2009, 10:54:42
kratko da dodom: tih 300 eurica postanu veoma brzo 600-700 treba biti oprezan s takvim stvraima. da vam napomenem da je najjednostavnija klopa u francuskoj od desetak eura pa na gore. a kad se skija, se jede vise  >:D
Cene u velikim marketima u Les2Alpes(Francuska) su slicne kao u Srbiji. Tako da ko ne pati od toga da jede u restoranima moze prilicno jeftino da prodje sto se klope tice.

wjeko

Quote
Cene u velikim marketima u Les2Alpes(Francuska) ...

@Lega, vidim da komentarises Les2Alpes. Mozes li napisati malo tvojih utisaka o tom skijalistu. Ove godine planiram, (pored Jahorine naravno :) ) da odem i na to skijaliste na 7 dana.
Moze i na pm ...
Hvala unaprijed

HeAd

gdje se ovi sa srbijanskim pasosima sada razmahali nema gdje ne idete:))
neka neka svuda treba otici i vidjeti sta ima ;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ivan Bgd

Quote from: head on 13 November, 2009, 15:23:46
gdje se ovi sa srbijanskim pasosima sada razmahali nema gdje ne idete:))
neka neka svuda treba otici i vidjeti sta ima ;)

ma dzaba pasos kada su dzepovi i dalje prazni !
ovi nazovi vladari ( a citaj lopovi) samo dizu cene i smanjuju plate, valjda ce otici kada nas iscede.

pozdrav