• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Za vikend akcija ciscenja staza

Started by reger, 12 November, 2009, 18:24:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


HeAd

Ima ovdje u Banja Luci zatvor na Tunjicama, a ima i u Foci, a ima i sigurno negdje jos tu blize i brale upregniti zatvorenike da sve i kamencic kupe gore, a ne da leze po cjeli dan! a snajperistu na svaki stub...i to bi bila prava akcija! :bravo::( police:( police:( police:( police:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS


zzdado

Pozivaju "vukovi" nas "ovcice" da pasemo travu, a onda.....kad padne snijeg ,oderat ce nas do gole koze.
Treba im pomoci i zahvaliti im se na poskupljenju koje je mnogima Jahorinu za ovu sezonu ucinilo nedostupnom.
Hoce li i u sezoni biti besplatan prevoz za "zaljubljenike" u Jahu.
Menadzment OC-a gonite se u neku stvar a na ciscenje dovedite svu svoju familiju.

snjezana


HeAd

Ima jedan forum dalmacijaski i gledam tamo ima par zaljubljenika u Vlasic i pored toga sto je Vlasic onakav kakav jeste..bez zicara..bez neke uredjene infrastrukture... oni stalno idu gore i ciste kamenje sijaju travu druze se...i sto je najbitnije ljudi su udaljeni po par stotina kilometara al eto nije im to tesko ono fanatici zaljubljenici u prirodu i planinu...dobar primjer i za jahorinu ne bi skodilo svaki kamen jedna parnica manje na skijama pa sad...zahvalimo se svima koji sklone bar jedan kamen sa staze...nek akcija krene pod parolom: Za kamen manje, opet za jednu krusku vise, te opet za parnicu na skijama manje !!! :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

kad bi tako mislili dado, onda niko od nas nebi u ovom forumu pisao i trosio vrijeme na ubjedjivanje odgovornih ljudi da se mozda na ovom ili onom planu nesto promjeniti.
stvarno sto head napisa, vlasic koji je dosta iza jahorine, nema vodstvo kako treba i u velikim su problemima, organizira ovakve stvari.
a nas dnevno samo u forumu bude par hiljada minimum, vjerovatno bi se 50-100 ljudi naslo da se preko vikenda druze, okrenu janje, kruska, loza, medovca i kakve sve ne rakija.
a cist zrak, malo kondicije i puno zezancije.

a OC nek radi i dalje sta hoce, a mi cemo svoje. zato jahorina.org sa svim forumasima predstavlja Jahorinu u svijetu i pokusava joj obraz osvijetlit ....

zzdado

Quote from: head on 12 November, 2009, 22:34:10
Ima jedan forum dalmacijaski i gledam tamo ima par zaljubljenika u Vlasic i pored toga sto je Vlasic onakav kakav jeste..bez zicara..bez neke uredjene infrastrukture... oni stalno idu gore i ciste kamenje sijaju travu druze se...i sto je najbitnije ljudi su udaljeni po par stotina kilometara al eto nije im to tesko ono fanatici zaljubljenici u prirodu i planinu...dobar primjer i za jahorinu ne bi skodilo svaki kamen jedna parnica manje na skijama pa sad...zahvalimo se svima koji sklone bar jedan kamen sa staze...nek akcija krene pod parolom: Za kamen manje, opet za jednu krusku vise, te opet za parnicu na skijama manje !!! :bravo::(
Da to su ljudi iz Dalmacije koji imaju vikendice na Vlasicu i naravno da ce doci da uredjuju jer velika vecina njih izdaje vikendice isto bas kao i na Jahorini.Vip raja na ovom forumu je divna ,predivna , a i tebi svaka cast na vodjenju ovog foruma ,radis to za desetku ali moram ti reci da i vecina ljudi koji ucestvuju u ovim akcijama su oni koji imaju gore vikendice i naravno da im je u interesu uredjena planina.39 KM za kartu nikada necu oprostiti  papcima iz OC- i ne pada mi na pamet da ucestvujem u akcijama koje oni organizuju.Bujrum ko voli radne akcije ,nemam nista protiv.
P.S Vip valja mi s tobom popit tu viljamovku koju toliko hvalis ,valjda cu bar par  puta moci sebi priustiti skijanje na Jahi ove sezone.Javim ti se kad budem dolazio ,mislim da si super momak i da imamo u mnogo cemu iste poglede i razmisljanja.

harison


brera


vip-jahorina

vrijedni su, rade i ciste, sad sam pricao sa haretom. kaze hoce berlinski zid da naprave  (:smijeh:

trenutno su na poljicama (sad su mi mahali  :bravo::( ), veceras ide izvjestaj sa slikama

brera