• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Mapa Jahorina 2

Started by vip-jahorina, 13 November, 2009, 14:31:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

sve u svemu ja nisam siguran da bi i jedna staza na jahorini mogla da se okarakterise kao crna staza...mozda ima par nekih djelova mada za mene to nije nista strasno...dok vec na Bjelasnici bogami ima jedna ona desna...znam da sam se jednom dobro nasanko...al to je bilo davne 90 kad sam zadnji put bio gore, a i bio sam mali al sam prasio ko i zmaj :D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Mapa je mnogo bolja od predhodne, mislim da ce biti od pomoci ljudima koji prvi put dolaze na jahorinu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Mapa GORI!  :bravo::( :bravo::(  GUD VORK!

vip-jahorina


Big_DANE

ON VELKO M! Ko me se ne svidja neka napravi ako moze bolju..prihvaticemo je!? jel tako!?
Zop

slavonac


vip-jahorina

nije novo, to je prije dvije godine prokrceno kroz sumu da bi se povezao donji dio naselja sator i balvaniste sa stazom.
za miris dunja ona nema nigakvog znacaja, jer miris dunja samo parking djeli od staze.

prosle sezone nisu uredjivali previse taj dio staze.

Big_DANE

Vip men..jel se to meni cini il fali deo mape? Praca-donji deo-ne vidi se polazna stanica lifta?

HeAd

da..da...hvali...pa znas li ti kolika je Jahorina trebaju tri ovakve mape da se sve nacrta :bravo::( :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

A hoce biti oznake na stazama? Da oni koji ne znaju ne basaju :)


slavonac

Quote from: vip-jahorina on 14 November, 2009, 11:12:09
nije novo, to je prije dvije godine prokrceno kroz sumu da bi se povezao donji dio naselja sator i balvaniste sa stazom.
za miris dunja ona nema nigakvog znacaja, jer miris dunja samo parking djeli od staze.

prosle sezone nisu uredjivali previse taj dio staze.

Zadnje dvije sezone  sam boravijo na Jahorini  tu stazu nisam primjetio  da netko koristi

vip-jahorina

to nije klasicna staza, nego prilaz naselju sator.
ja sam je koristio vise puta.

skiDeki

Cak i kad je ne srede svi iz naselja sator idu njome do podnozja poljica, tako da je uvek prohodna.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

alpi

Izvini vip ali na ovo sam ti morao odgovoriti . . . Napisao si da se taj dio staze (strmi dio ogorjelice 2) vise ne uredjuje. Mislim da se varas . . . tacno je da se vozi skroz drgugom putanjom,sto ti kazes kosi smuk,ali uredjuje se i strmi dio. Doduse,ne uredjuje se uvijek,masine ne izlaze na taj dio kada nem dovoljno snijega jer skijasi brzo ogule i ostane samo zemlja,ali zato kada ima snijega staza se sredjuje cijelom duzinom i sirinom http://www.youtube.com/watch?v=rji3dZ2o71Y&feature=related . . .

vip-jahorina

u pravu sam ja, ne radi se. bar ja nisam u zadnje vrijeme primejtio. osim za takmicenja kao otvoreno na Jahorini....  8)