• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Mapa Jahorina 2

Started by vip-jahorina, 13 November, 2009, 14:31:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alpi

Nisi ti onda izgleda duze vremena skijao na Jahorini . . . raspitaj se malo  ;)
Zao mi je sto ne mogu da nadjem sliku od prosle godine,ali nema veze . . . sezona je pocela pa ces se sam uvjeriti  8)

vip-jahorina


dasas

Quote from: alpi on 12 December, 2009, 17:46:36
Nisi ti onda izgleda duze vremena skijao na Jahorini . . . raspitaj se malo ;)
Zao mi je sto ne mogu da nadjem sliku od prosle godine,ali nema veze . . . sezona je pocela pa ces se sam uvjeriti 8)
Quote from: vip-jahorina on 12 December, 2009, 17:48:11
kako ti kazes alpi ....

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

alpi

Izvini VIP,evo nasao sam je . . . izgleda da se gornji dio(strmi) ogorjelice II ipak radi. U korpi ispred mene vidis radnika,a slika je napravljena prosle godine ujutro u 9h, . . . 'fata se prva i "zica i najbolja voznja, kao i uvijek 8)

I jos jedna stvar,pogledaj malo starije mape OC Jahorina,na njima je ova staza ucrtana i oznacena kao crna.
Toliko,da ne bi bilo samo da pricam u praznu.

vip-jahorina

ma jeste, samo sto se ona priprema samo kad je neko takmicenje. na zalost .... a ispod ogorijelice 1 i 2 se prije cijeli plato radio. sad samo traka i to ispod Ogr. 1.
ajd u kafanu : http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=739.new#new


Bojan NS


Big_DANE

Pa trebalo bi da se napravi to na posebnoj mapi!!! Mislim da bi bilo vise od pomoci da ljudi imaju tacnu pozicuji kafica restorana itd..

harison

Vase zelje, mi ispunjavamo....ali $$$$ cash kad legne onda se radi punom parom.... ;D

bodza


01xxx01


skiDeki

Ma nista nije tesko dok ides sa skijama na naogama, a ne preko ramena :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE


Bojan NS


HeAd

sve pod vjestackim snijegom...na drvetu nema ni pahulje :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4