• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Mapa Jahorina 2

Started by vip-jahorina, 13 November, 2009, 14:31:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

harison

al SNIJEG je SNIJEG ...bijelo je bijelo :P haahhah

Milan_Mike

Zna li ko trenutno stanje na Jahorini??
Dali ima snjega i koliko ga ima? treba mi hitno !!!! :))

harison

Snijega nema, more bit bidne, more bit nebidne  ;D malo sale  :P

Iskreno snijega nema ni za sankanje, ali od ponedjeljka i utorka se moze ocekivati nesto sitno  :( u nastavku sve INFO se postavljaju na ovu temu http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=790.0 cim bude novosti tu ti se pise  ;D

Big_DANE


Filipino


vip-jahorina

tu su uvale i dosta toga je prema jugu okrenuto, tako da bi to bilo prilicno losa investicija. jahorina se moze tu djelomicno izgraditi, ali je puno bolje koristiti resurse koji su nam na prednjoj strani dati, i naravno u potpunosti ih iskoristavati.

po meni ne treba bolja mapa od ovoga: http://www.valdisere.com/gb/glisse/domaine_skiable/plan_pistes_popup.php
mislim kad imas ovakvo skijaliste ne trabe ti nista vise. 8))

BOJAN-BG

a u vipe ovde te lavina cas posla zatrpa

vip-jahorina

zato na nasoj jahi nema lavina  :bravo::( , osim na jednoim djelu tamo desno od prace - to je ionako samo za extremno skijanje....

BOJAN-BG

kad bi valdizer bio kod nas od ekstremnih skijasa kod nas bi svaki dan bila lavina

Big_DANE

A na ovi delovima ViP-e!?!?!

DarkoN

tu bi nesto moglo i da se uradi ali prvo treba napraviti uslove da ovi vec postojeci kapaciteti(ukljucujuci i sestosjede)budu iskoristeni.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

u desnom djelu je vec praca.
u lijevom je ona stijena koja je iznda satora. tako da ni to nije bas rijesenje.
ima jos tu staza, kilometara i kilometara koje bi se izmedju dale praviti.
ali sta da ti kazem, kad se ne rade sve koje imamo, nego samo djelomicno.

otrov

Quote from: alpi on 14 December, 2009, 00:16:19
Izvini VIP,evo nasao sam je . . . izgleda da se gornji dio(strmi) ogorjelice II ipak radi. U korpi ispred mene vidis radnika,a slika je napravljena prosle godine ujutro u 9h, . . . 'fata se prva i "zica i najbolja voznja, kao i uvijek 8)

I jos jedna stvar,pogledaj malo starije mape OC Jahorina,na njima je ova staza ucrtana i oznacena kao crna.
Toliko,da ne bi bilo samo da pricam u praznu.
nema sta, znaci ovaj dio staze je sredjen i 10.01.2010 kad je bilo kriticno sa snijegom .. ja imam i klip na ovom dijelu i slazem se sa likom..ako je ista strmo na jahorini onda je to ovaj dio .. respect tamo slamom stazi, ali ovo je po meni vrh .. samo da je malo duze . jedno 2km :)
share it with friend or two

MiKuLa


JAHORINA13