• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

U SUSRET ZIMI JAHORINA

Started by vip-jahorina, 22 November, 2009, 21:00:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

DarkoN

meni stvarno nije jasno kako doticna gospoda nije svjesna da je dobar marketing preduslov za dobro poslovanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor


Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

DarkoN

mislim da ove brosure nisu promijenili bar 10 godina. da ne povjerujes da u brosuri nema jedine pozitivne stvari koju su uradili.  3:( 3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ma oni su kompletni ludaci ja nemogu da verujem ko sve radi u turistickoj ogarnizaciji

skiDeki

Bruka i sramota, bolje da se nisu ni pojavljivali na sajmu
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

Cinjenica je da sajmove organizuju meni totalno ne shvatljivi  ljudi.... kad uzmemo u obzir da se sajam odrzava u hali koja je velicine dva fudbalska stadiona...svicarska jedva bi popunila toliki prostro i opremila da to na nesto lici....sajam lova, ribolova i turizma...ma ajde molim te ...koliko BiH ima turizma sve se to moglo fino napraviti dole u kanjonu u BL ili u samom centru grada ili na nekoj jednostavno manjoj lokaciji da to izgleda koliko toliko primjerno....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Nichifor


vip-jahorina

svaka prezentacija jahorine u okolnim zemljama je vazna za imidz planine, pa i ako ne donosi nikakve direktne koristi.
General turist je jedna od najvecih HR agenicja, ali ipak dovede srazmjerno malo gostiju na Jahorinu. Zato se nadamo da ce ubuduce malo vise ih dovoditi.

Isto tako dovodjenje predtsvnika slicnih agencija iz Srbije nece promjeniti situaciju na Jahorini.
Trend bukinga ide iskljucivo preko interneta i preko lokalnih agencija ili direktno preko vlasnika. U principu, svi ti novinari manje vise dodju svake godine na Jahorinu. S tim sto ih je ove godine stvarno pun autobus i to samo iz jedne agencije.

Ali opet, svaka reklama je vazna. Mi sedmicno saljemo izvjestaje na zahtjev sa Jahorine za Hrv medije, slike za najrazlicitije casopise: Jutarnji, Slobodna Dalm., Majka & Beba, ugoscujemo novinare iz NOVE TV ... u nadi da ce se tu i tamo napisati neki clanak o Jahorini. I vjerujte mi da se i napise ili objavi nesto.

matik


Nichifor


mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...