• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Cuga kod Snjeze i Dekija - Jahorinska kafana

Started by vip-jahorina, 23 November, 2009, 01:20:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

snjezana


skiDeki

Stize kruska......
PA ne skitam nego radim, imam obaveza nekad i po celi dan, zavisi kako kad 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Ovi u kuhinji nesto eksperimentisu, idi molim te vidi sta rade....

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


snjezana


skiDeki

Mmmmmmm ne da znaju vec rasturaju, izvoli probaj, pa da posluzimo pitu gostima. Prava rastezana krumpirusa
Ma nema nigde ovakvog spacijaliteta nego u Sarajevu i na Jahorini, ne zali kilograme ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


skiDeki

Trebalo bi da je ima, nisam jeo jer kod kuce je cesto na meniju, na jahorini jedem ono sto mogu pojesti samo tamo. Prvo cevapcici, pa pasulj .... ludzatobom:((

Nista bole na stazi od ovoga 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

pa daj onda reci gdje su najbolji æevapi na Jahorini, a da nije naravno kod nas... ideea:(

skiDeki

Pa svuda su mi dobri, jeo sam cesto u Peggy-ju,pa u onoj kafanici iznad pegija na samoj stazi(dobijes meze gratis ako se dugo ceka na cevape), jeo sam u basti pored soleta, po meni su nekako najbolji u onoj kafani(zaboravih ime) na ogorjelici1 na stazi uz pesacku stazu sto vodi od doma Partizan. Po restoranima narucujem uglavnom tradicionalna jela sa podrucja romanije i Jahorine, ponekad uzmem jelo po preporuci konobara i zaista sam uvek, ali bas uvek zadovoljan.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


skiDeki

Eskimo je pizzeria, u zelju nisam isao, ne hranim se bas stalno po restoranima, a sedam dana mi je malo da sve obidjem    Svake nove sezone kad odem gore volim otici prvo na mesta gde sam bio. Kako je u Zelji otici cu tamo sigurno?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


skiDeki

Dobro je kad imas vodica, mada i da si sama istrazivala dosta bi videla, samo treba malo vremena ;)

Ej Snjezo dobila si trecu zvezdicu :) :) :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

wow tri zvjezdice  8), a ti 4, Ipak si ti veæa faca od mene  ;D