• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Cuga kod Snjeze i Dekija - Jahorinska kafana

Started by vip-jahorina, 23 November, 2009, 01:20:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina


snjezana


Big_DANE

ooooooooo...vjerujes mu...pa ne znam bas...ja ne bih raznisljao puno da imam takvu konobaricu :P (:smijeh: (:smijeh:

snjezana


skiDeki

EVO ME VRACAM SE ZIV I ZDRAV I SA KONOBARICOM >:D
Da razjasnimo dileme: posto se konobarica, pokazala dobro i uspela je da napuni kafanu, istina je da smo zajedno otisli.............






.......da je prijavim u socijalno jer ce ostati da radi kod Snjeze i mene, a znate kakvi su ovi inspektori traze dlaku u jajetu, cim vide punu kafanu ima odmah da dodju!

Ja sam dokazao da nisam svaler, a Snjeza da mi vreuje i da nije od onih zena sto ima problem za svako resenje (:smijeh:

E pa dragi moji posto smo dileme resili, a nova konobarica(SREBRA) je postala stalni radnik pice za sve na racun nase kafane!!!! austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

rekla sam ja njima da ti nisi takav.... a ne znam zasto nitko nije povjerovao...hmmm

Big_DANE

Dobro ako je tako! Onda >
Srebro daj svima jedan  na moj racun!!!


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

buco

Iza pseudonima buco ipak se krije jedna bosanka udana u Dalmaciji


skiDeki

Znaci Bucka? Pa mi bosanci se nanjusimo i na internetu :)Stize kafa....
Prava bosanska za nas dvoje
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


harison

Hahahah, ja navrati nigdje niko :( pa jednu s nogu obali dobro mi dodje i odo moram dalje nastaviti sa radom cujemo se kad stignem, nedajte mi se, fina vam ova gajba snjezo & deki puna slika to se trazi hahah....Pozz cujemo se dozivatl snijeg kad mene nema ludzatobom:((

snjezana