• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Srbiji, C. Gori i Makedoniji ukinute vize - ipak na Jahorinu?

Started by vip-jahorina, 01 December, 2009, 10:30:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

harison

Ma Jahorina ti ukratko nudi da si DOMACIN (tvoj jezik, rakija domaca, piva nasa, hrana s rostilja odlicna jeftino) , a ne pokusni kunic ne smijes prnut na tudjim planinama.
U kafanu kad udjes kazes ZIVJELI i odma cuga legne!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

deki potpuno se slazem s tobom...Jahorina ce u narednih par godina biti vodeca u regionu sa novim sestosjedima, topovima za snijeg, te prosirenjem staza i pravljenjem novih zicara...Pravo vrijeme Jahorine tek dolazi...da nije bilo rata ko zna sta bi sve bilo gore....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

ja sam dosta puta ovdje napisao da ima na Jahorini dosta staza i da se moze dosta dobro skijati, da ima vrhunskih staza.
mozda su headu kratke, ali ja i kad sam vani izaberem krace staze jer nije se vise u kondiciji ko nekad (piskaranje po forumu, heheh).

ipak je jahorina olimpijska planina sa olimijskim stazama. a to nemaju bas svi.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

stefi_89

ma kakva evropa, ko ce da gledao one namazane pedere kako skijaju ;D
Jahorina je zakon, sneg rakija dobre zene kome jos treba evropa?

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

cos

Quote from: twid on 01 December, 2009, 12:14:39
ja sam jedan od onih kojima je vidio dosta svijeta, i sto je naravno pozitivno i dosta sam naucio, ali jahorina je uvjek nekako bila moja, bez obzira sto me sto stvari na njoj smeta.
zato cemo dolaziti ovdje i dalje i uvijek sve svoje prijatelje rado pozivati na jahorinu.

ja se slazem da je puno kvalitenije skijanje u nekim centrima, ali nije mi ni priblizno kao ovdje. moja mala je skijala prosle godine u francuskoj, super uslovi, neki mega djeciji ski centri, skijalista. nakon dva dana me je priupitala za jahorinu  :-[


djelim isto misljenje kao twid, prosao sam sva ta zapadna skijalista ali Jahorina ima nesto .


HeAd

Quote from: cos on 01 December, 2009, 18:37:21
Quote from: twid on 01 December, 2009, 12:14:39
ja sam jedan od onih kojima je vidio dosta svijeta, i sto je naravno pozitivno i dosta sam naucio, ali jahorina je uvjek nekako bila moja, bez obzira sto me sto stvari na njoj smeta.
zato cemo dolaziti ovdje i dalje i uvijek sve svoje prijatelje rado pozivati na jahorinu.

ja se slazem da je puno kvalitenije skijanje u nekim centrima, ali nije mi ni priblizno kao ovdje. moja mala je skijala prosle godine u francuskoj, super uslovi, neki mega djeciji ski centri, skijalista. nakon dva dana me je priupitala za jahorinu  :-[


djelim isto misljenje kao twid, prosao sam sva ta zapadna skijalista ali Jahorina ima nesto .

cos petljas dalje od starcevice nisi bio  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


midwest

irvas, buduci da sam upotrijebio "value for money" osjecam se prozvanim. Zaiste ne vidim razloga da me vrijedjas ("koriste engleske izraze jer su nepismeni") ako ne dijelim tvoje misljenje. Imam pravo na svoje misljenje i trudim se da ga argumentujem na forumu, a ne da vrijedjam sagovornike. Ti si svoj stav iznio, ja ga postujem i jedino sto mogu uraditi jeste da probam iznijeti argumente koji ce biti na mojoj strani, Ali, avaj, zasto ako ces ti uzvratiti novim uvredama....?

Ali, kako sam i ja covjek, moram uzvratiti pa cu ti reci da iz tvog posta mogu samo zakljuciti da si nekulturan.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

forum je sloboda govora a ne sloboda vrijedjanja. znaci razliciti stavovi, i diskusije OK, vrijedjanje pa i na kulturan nacin nisu bas pozeljni.