• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP BIRTIJA 2010!!

Started by harison, 01 December, 2009, 22:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

buco


skiDeki

Opa svega u kafani, bas kad mene nema u njoj! dobre ove sipke :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Evo Deki nova konobarica sa sve CV-om i PICTURE & VIDEO...


http://www.youtube.com/watch?v=9Ui_cO4MfeE

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison


vip-jahorina

URBANI RADIO VIP JAHORINA !!!hare kao nas glavni moderator je pripremio mali program za pocetak ove test faze.
uskoro cemo imati malo intenzivniji program sa malo sadrzaja ...  cr:)  afrocool:(  o tome cemo kasnije kad zazivi

Big_DANE

PESMICA JE VRH! :D  ZAMISLI SAD SLUSKE I ZAPALIS SA VRHA OGORJELICE PO OVOJ MAGLUSTINI!  :D  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
STA CE BITI SA STAZOM!??????? ZAPALICU JE!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

ne volim da iznosim neke planove, dok ne budem bar malo siguran, ali ....

Big_DANE

hehehe...nas VIP MEN!  hug:(
JA SAM SIGURAN AKO DODJEM IMA DA ZAPALIM STAZU! E TAKO SE TO RADI!  :bravo::( :bravo::(

zum

drma, drma .... samo urban live to nam treba

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Vi slusate Jahorinski-Radio   :o :o :o :o :o :o :o :o   uskoro i na WEB-u logo

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

ja sam prije par godina se zakleo da cemo od jahorine jednog dana napraviti vrhunski zimski centar,
sad su se stvari pocele polako pokretati sa mrtve tacke ... ne znam ko je od vas bio prije X godina na jahorini, da je uporedi sa ovom danasnjom ... ali bi se vidjele strasne promjene.

uz malo entuzijazma. mi ulazemo gdje mozemo, sva lova se obrce u ovakve stvari, kamere, reklame, mape, internet, radio .... a sva sreca ima nas ovdje  u forumu sto smo spremni bar podrsku dati, a mnogi i nesto uraditi ...

skiDeki

Nije bitno da li ce neko dati podrsku ili uraditi nesto, vec je bitno da svako da od sebe koliko moze! Za ljubitelje JAHORINE!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...