• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP BIRTIJA 2010!!

Started by harison, 01 December, 2009, 22:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

snjezana

ma ne sumnjam i ja, volim ga zezati  ;)

buco


snjezana


BOJAN-BG

narode petak vece a nigde nikog ludenje sizenje

Big_DANE




13. jun
Nemaèka - Australija    "Moses Mabida", Durban
Srbija - Gana "Loftus Versfeld", Pretorija
18. jun
Nemaèka - Srbija "Nelson Mandela bej", Port Elizabet
19. jun
Gana - Australija     "Rojal Bafokeng", Rustenburg
23. jun
Australija - Srbija  "Mbombela", Nelspruit
Gana - Nemaèka     "Soker siti", Johanezburg

Ja cu da mlatnem jednu za dobre rezultate nase reprezentacije...i jednu za ljude sto fale ....nema zive duse..adje laku noc!!

BOJAN-BG

dane kakve su sanse u grupi

Big_DANE

OOoo..pa tu je Boki...nisam video..oci mi ispadose...nesto prevodim strucno za faks i cugam u nasoj birtiji ...  :D
Pa nadam se dobre...videcemo kao sto kaze Antic posle prvog meca...sa Ganom! Ganci su ludi :P
LaQ noC!

BOJAN-BG

laku noc posle dve flase viskica i ja m sleep:( sleep:( sleep:(islim da je vreme za spavanje

harison

OOOO drustvo
ja evo da vidim da li radi radio!!!!
Kako ide imal zive dushe!!!

skiDeki

Naravno da ima, dobro jutro :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

sta kazete na grupu?
ajmo predvidjanja:
protiv gane: gutavo, zato su na terenu sve same zvjezde, a afrikanci su s druge strane ludi i nama nepoznati. 2:1
protiv germany: dao bog da bude normalno pa nek se i izgubi. mada su nasi uvijek protik jakoh najaci, mada je svabo pencilin za nas: 1:2
eh protiv australije je sve moguce. gadni su, bore se, nemaju neku tehniku, ali su izbacili hrvate prije 4 godine kad su pravo jaki bili. bez te pobjede bolje da smo kuci ostali. 3:2

u tom slucaju 2 mjesto. ako se jednom kiksa, zavisi sve od drugih, a ako se izgubi jos jedna, ajmo kuci.

vip-jahorina

uh zaboravi breru pitati? poslije prve utakmice se pakuju stvari ili druge?  (:smijeh:  devil:(

mijat

Quote from: vip-jahorina on 05 December, 2009, 12:44:41
uh zaboravi breru pitati? poslije prve utakmice se pakuju stvari ili druge?  (:smijeh:  devil:(

brera, ovo je bez vazeljin  (:smijeh: (:smijeh:

brera


brera

Quote from: mijat on 05 December, 2009, 12:57:37
Quote from: vip-jahorina on 05 December, 2009, 12:44:41
uh zaboravi breru pitati? poslije prve utakmice se pakuju stvari ili druge?  (:smijeh:  devil:(

brera, ovo je bez vazeljin  (:smijeh: (:smijeh:
Zabili smo nekima i bez vazelina. Bogami Rusi su u Mariboru izgledali, ko da smo jim zabili ..... (:smijeh: devil:( :bravo::( :bravo::(