• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP BIRTIJA 2010!!

Started by harison, 01 December, 2009, 22:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Laku noc draga Snjezo ja i VIP(stari macak) cemo popiti nesto sa Haretom koji je spavao ceo dan 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

O hoooo, ja neki posao odradih pa dosao da pocastim!!! meni samo pola case ostalima koliko hoce toci!!!

harison

E moj deki osta ti bez djecijeg doplatka, a vip moze zaboravit sezonu 2010 :D hahaha

snjezana


BOJAN-BG

dobro jutro ali u beogradu i nije bas dobro kao na jahorini magla nevidi se nista

snjezana

ma nije ni kod mene puno bolje, ali nema veze..bitno da je na Jahorini lijepo sunèano pa moæda i radnici malo ubrzaju tempo...

ISO

Dobro jutro i molim VAS jednu Becherovku,ako ima.

snjezana


brera

Quote from: snjezana on 07 December, 2009, 09:11:10
ma nije ni kod mene puno bolje, ali nema veze..bitno da je na Jahorini lijepo sunèano pa moæda i radnici malo ubrzaju tempo...
Da nije to od dunje i prevelike kolièine? ;)

ISO


snjezana


snjezana


ISO

Mislim da je bolje da nam BECHEROVKU doneshes direktno na JAHORINU sto je pre moguce pa da je zajedno popijemo.

ISO

Mislim da je bolje da nam BECHEROVKU doneshes direktno na JAHORINU sto je pre moguce pa da je zajedno popijemo.

HeAd

snjezo jaca konobarica nije usla u kafanu!!! kad sam vidio kakve noge imas...baksis zagarantovan (:smijeh:

natocide sad jednu s nogu! puf:)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4