• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP BIRTIJA 2010!!

Started by harison, 01 December, 2009, 22:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

Quote from: skiDeki on 07 December, 2009, 22:54:40
.....Zamisli zivot u ritmu muzike..... Imam ja dve miksete pa ako zatreba  javi :)

HeheheNP, ma nemam ti ja vremena za to d...nje sve sto radim s muzikom jeste softwerski  FL, DJ TRACTOR i lagano na radio  :bravo::(

skiDeki

Sta je napredna tehnologija zamisli imam i lampasko pojacalo rucne izrade!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

:P da vidis sad ja tebi napisem poruku Deki, a ti procitas jesil vidio to  ???  :o a prije s brda na brdo i hooojha ljuljaj do mile volje odose glasne zice  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

E tu si u pravu!! KOMSIJAAAAAAAA UDJI U KUCU SAD CU TE POZVATI TELEFOOOONOOOOM (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

E Hare zaboravio sam ti reci, pitaj VIP-a kakav zvuk ima staro lampasko pojacalo, on sigurno zna!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Evo on ce ti odgovoriti!! Ja nemam pojma sta je to :S

vip-jahorina

lampasko svira sam od sebe. pogeldas i zamislis  8)  (:smijeh:  devil:(  (:smijeh:
onda kazes DEKI!  a on stane  :bravo::(
hehe he

nego nisam bas najsigurniji, ali mislim to je nesto ko pojacalo sto su raja za gitare koristila? ali pojacalo je uvijek pojacalo, i uvijek ima istu produkciju zvuka. nema tu velike pameti.

Big_DANE


Evo ti HARE_CARE nemoj da se sekiras...zabranjeno sekiranje...
Nego ja se samo secam tog...al ne mogu da se setim Deki za cega sluze lampe!?
Ajde po jednu votku STANDARD mLOoogo je dobraaaaaaa


skiDeki

Dobro jutro :) Moze caj i vodkica sto Dane nudi >:D Tako je VIP, lampase su koristili gitaristi, koriste ga i danas i ubedljivo su najskuplji!! Koriste se i za pojacavanje audio signala, ali su pravi raritet. Inace odlikuju izuzetno toplim i cistim zvukom, koje je izostalo kod moderne tehnologije austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

gle naseg Dekija kako je pametan ovako rano ujutro  hug:( hug:(

Dobro jutro  :)

harison

dobro jutro.....ja bi redbull da me vrati u zivot  ;) sta ti je Deki pa ti ne znas da je VIP tonac Jahorinskog-Radia  sleep:(

mijat


harison

Podsjetio si me na!!
Ma sto jedes govna, a burek 2 marke  :o  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


harison

ovo je moja privatna DJ fotografija (moj zanat i sporedni posao za Jahorinu)

snjezana