Pozdrav Gost

11 nas dolazi 20. 2. 2010. i trazi 9 vas radi povoljnijeg ski pasa

• 13 Odgovora
  • 4376 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ми смо екипа из Новог Сада која већ читаву деценију ужива на Јахи другом половином фебруара...пуно нам је ове године дати силан новац за скип пас  devil:( ....рађе би те паре дестиловали у неку ракију.   :P Свако ко се суочава са истом проблематиком ово је место за њега...није битно одакле сте, битно је да се суочавате са сличним проблемом.

Око детаља(кад се налазимо, где)  ћемо се лако договорити овде на форуму.

Било би добро кад би модератори(администратори) појаснили тај договор(наравно ако имате више информација)....и да ли је у групама дозвољено да се купују различити ски пасови.

Лицитација почиње...  ;)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mi smo ekipa iz Novog Sada koja već čitavu deceniju uživa na Jahi drugom polovinom februara...puno nam je ove godine dati silan novac za skip pas  devil:( ....rađe bi te pare destilovali u neku rakiju.   :P Svako ko se suočava sa istom problematikom ovo je mesto za njega...nije bitno odakle ste, bitno je da se suočavate sa sličnim problemom.

Oko detalja(kad se nalazimo, gde)  ćemo se lako dogovoriti ovde na forumu.

Bilo bi dobro kad bi moderatori(administratori) pojasnili taj dogovor(naravno ako imate više informacija)....i da li je u grupama dozvoljeno da se kupuju različiti ski pasovi.

Licitacija počinje...  ;)

Odg: 11 nas dolazi 20. 2. 2010. i trazi 9 vas radi povoljnijeg ski pasa
« Odgovori #1 u: 07 Prosinac, 2009, 14:49:35 »
ako si procitao ko sve moze i koliko dobiti popusta Skipas Jahorina,
onda ja nemam nista protiv da se ovdje skupljate i naravno, ako vas se skupi 20 onda se obratite u OC i na prgovaranje.

to vrijedi ako imate smjestaj. ako nemate, obratite se na jahorina.org - onda vam vip team zavrsava 10% popusta na 6 ili 7dnevni ski pas, bez obzira koliko vas je.....  austin:(

« Odgovori #2 u: 07 Prosinac, 2009, 15:03:57 »
имамо смештај наравно....чак шта више ако си ти Срђане идемо код тебе на гајбу....

Шта ако не сакупимо до 15.12.2009. свих двадесет ?
Реците ми одмах да ли без потврде факултета или неког другог спортског друштва и вреди ова иницијатива ?

10% је сјајно...

« Odgovori #3 u: 07 Prosinac, 2009, 15:09:36 »
+ нас углавном интересује 10 дана у сезони...мада поставих питање да ли је могуће добити попуст на различите врсте ски паса у оквиру тих двадесет људи ?

« Odgovori #4 u: 07 Prosinac, 2009, 22:22:23 »
nije srle....
na zalost, mi samo mozemo gostima omoguciti taj popust. mislim da mozes razumjeti ....
ali kao sto rekoh, skupite se, vas 20 i zovi OC....

*

bananananan

• **
  • 30
  • Given the capacity to be stupid, people will be.
« Odgovori #5 u: 08 Prosinac, 2009, 13:32:36 »
idem...ja prosle godine...
jbg..

*

snjezana

• 1341
« Odgovori #6 u: 08 Prosinac, 2009, 15:28:59 »
mene zanima da li je i jedna grupa da sada ostvarila popust???  Jer na stranici olimpijsko centra piše organizirane grupe odnosno  Različite sportske i druge organizacije što bi moglo značiti da popust neće dobiti svakih 20 osoba koje dođu zajedno ako se ne radi udruzi ili organizaciji...

Možda ja griješim ali točno tako piše pa pretpostavljam da ce tražiti potvrdu da se radi o takvoj grupi

A sad vidim da i to piše "Za podizanje ski passa potrebno je imati ovjeren spisak od strane sportskog udruženja, školske ustanove i  sl. kao i kopiju o konačnoj uplati traženih ski pasova."

« Odgovori #7 u: 08 Prosinac, 2009, 16:22:24 »
najbolje je prije toga pozvati OC i sve do detalja ispitati.

« Odgovori #8 u: 09 Prosinac, 2009, 01:11:38 »
@Vip
Хвала и то је супер, 10 % је нешто  ;)

@snjezana
Za koji dan ću telefonom da proverim detalje(oko potvrde (mada iskreno mislim da se popust može ostvariti i bez potvrda al proveriću), visine popusta, vrsta ski pasa koji mogu da se uzmu preko popusta i eventualne mogućnosti različitih vrsta pasa u toj dvadesetočlanoj grupi) pa pišem svoje iskustvo ovde na forumu, a da li je neko ostvario popust...neam pojma...nadajmo se da jeste...

« Odgovori #9 u: 09 Prosinac, 2009, 01:21:15 »
mozemo samo se potruditi, pa ko sto rece, ovdje cemo objaviti sta smo uradili ....
ali ko ne proba - ne dobije sigurno

« Odgovori #10 u: 12 Veljača, 2010, 04:38:10 »
Nas 10-tak dolazi 20tog isto iz Novog Sada, ja nisam organizator ali nazovi me na 060 450 6969 pa mozemo probati nesto izmuvati .

« Odgovori #11 u: 20 Veljača, 2010, 00:31:01 »
studenti dolaze sutra u hotel `Rajska Dolina`oko 11h , samo ne znam dal ce OC dati ikakav popust jer cena pasa je vec snizena za 30%, e sada taj overeni spisak pravi problem, ali to je normalna stvar prilikom kupovine na ovaj nacin .....
jbg probaj na razlicite nacine, nemas sta da izgubis :) pozzz

*

DarkoN

• 6031
« Odgovori #12 u: 20 Veljača, 2010, 00:49:09 »
studenti dolaze sutra u hotel `Rajska Dolina`oko 11h , samo ne znam dal ce OC dati ikakav popust jer cena pasa je vec snizena za 30%, e sada taj overeni spisak pravi problem, ali to je normalna stvar prilikom kupovine na ovaj nacin .....
jbg probaj na razlicite nacine, nemas sta da izgubis :) pozzz

mislim da na ovih 30%nema dodatnog posputa. kao spustili su 30 % i to je to. ali u svakom slucaju vrijedi pokusati. pozzzz
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

« Odgovori #13 u: 20 Veljača, 2010, 21:25:07 »
Mi smo jednu grupu doveli u januaru na Jahorinu....... njih 20-ak, zvali smo OC i morali smo  im napisati zahtjev da nam odobre popust kao i spisak putnika. Naravno taj zahtjev je napisan na nasem memoradumu i takodje ovjeren sa nase strane. Kad smo faxom poslali zahtjev u roku od dva sata zvala je sekretarica dirketora i rekla da je odobren popust od 20% i da nas odluka ceka na kasi u hotelu Bistrica. Licno mene je iznenadilo da za 20 ski-pasoova nismo dobili ni jedna gratis, kao sto je bio slucaj kada smo radili sa Skijalistima Srbije, al' nema veze...:)))
Posto namjeravamo jos jednu grupu da dovedemo u martu, nezvanicno su nam rekli da se popusti za grupe ne mogu dobit i da je jedinstvena cjena 27KM. Jos jednom cu provjerit u ponedeljak pa vam javljam 8)