• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

11 nas dolazi 20. 2. 2010. i trazi 9 vas radi povoljnijeg ski pasa

Started by JauntyJackalope, 07 December, 2009, 14:28:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


vip-jahorina

ako si procitao ko sve moze i koliko dobiti popusta Skipas Jahorina,
onda ja nemam nista protiv da se ovdje skupljate i naravno, ako vas se skupi 20 onda se obratite u OC i na prgovaranje.

to vrijedi ako imate smjestaj. ako nemate, obratite se na jahorina.org - onda vam vip team zavrsava 10% popusta na 6 ili 7dnevni ski pas, bez obzira koliko vas je.....  austin:(

JauntyJackalope

имамо смештај наравно....чак шта више ако си ти Срђане идемо код тебе на гајбу....

Шта ако не сакупимо до 15.12.2009. свих двадесет ?
Реците ми одмах да ли без потврде факултета или неког другог спортског друштва и вреди ова иницијатива ?

10% је сјајно...

JauntyJackalope

+ нас углавном интересује 10 дана у сезони...мада поставих питање да ли је могуће добити попуст на различите врсте ски паса у оквиру тих двадесет људи ?

vip-jahorina

nije srle....
na zalost, mi samo mozemo gostima omoguciti taj popust. mislim da mozes razumjeti ....
ali kao sto rekoh, skupite se, vas 20 i zovi OC....

bananananan

jbg..


vip-jahorina

najbolje je prije toga pozvati OC i sve do detalja ispitati.


vip-jahorina

mozemo samo se potruditi, pa ko sto rece, ovdje cemo objaviti sta smo uradili ....
ali ko ne proba - ne dobije sigurno

shubri

Nas 10-tak dolazi 20tog isto iz Novog Sada, ja nisam organizator ali nazovi me na 060 450 6969 pa mozemo probati nesto izmuvati .

brkic1000

studenti dolaze sutra u hotel `Rajska Dolina`oko 11h , samo ne znam dal ce OC dati ikakav popust jer cena pasa je vec snizena za 30%, e sada taj overeni spisak pravi problem, ali to je normalna stvar prilikom kupovine na ovaj nacin .....
jbg probaj na razlicite nacine, nemas sta da izgubis :) pozzz

DarkoN

Quote from: brkic1000 on 20 February, 2010, 00:31:01
studenti dolaze sutra u hotel `Rajska Dolina`oko 11h , samo ne znam dal ce OC dati ikakav popust jer cena pasa je vec snizena za 30%, e sada taj overeni spisak pravi problem, ali to je normalna stvar prilikom kupovine na ovaj nacin .....
jbg probaj na razlicite nacine, nemas sta da izgubis :) pozzz

mislim da na ovih 30%nema dodatnog posputa. kao spustili su 30 % i to je to. ali u svakom slucaju vrijedi pokusati. pozzzz
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zburkos

Mi smo jednu grupu doveli u januaru na Jahorinu....... njih 20-ak, zvali smo OC i morali smo  im napisati zahtjev da nam odobre popust kao i spisak putnika. Naravno taj zahtjev je napisan na nasem memoradumu i takodje ovjeren sa nase strane. Kad smo faxom poslali zahtjev u roku od dva sata zvala je sekretarica dirketora i rekla da je odobren popust od 20% i da nas odluka ceka na kasi u hotelu Bistrica. Licno mene je iznenadilo da za 20 ski-pasoova nismo dobili ni jedna gratis, kao sto je bio slucaj kada smo radili sa Skijalistima Srbije, al' nema veze...:)))
Posto namjeravamo jos jednu grupu da dovedemo u martu, nezvanicno su nam rekli da se popusti za grupe ne mogu dobit i da je jedinstvena cjena 27KM. Jos jednom cu provjerit u ponedeljak pa vam javljam 8)