• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

"SNJEZIN Bar 001"

Started by harison, 10 December, 2009, 15:46:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Evo stize dupla ....jos jedna dupla jos jedna dupla doza...da stalno ne zovemo konobaricu!
Alo ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! GDE STE??????

Sta cemo pregrist?!?!? malo kajmaka i prsute....

harison

Imal vas ljudi, nestade soli evo ovo dane , moze li
hahah morska

harison

Snijeg na Jahi i dalje sipa :D  s:nij) s:nij)  :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Moze i morska...premda nece trebati ima prsuteeeeeeeeeeee SLANJA OD SOLI!!!!  (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::(
EVO JOS JEDNA TURA!

harison

Ouuuuu, samo nakoso, meze mora bit uvjek :D Dane kakav je onaj Slovenacki Kulak sto oni spominju da ce ga donjet  ludzatobom:((

harison

Nesto mi ovo pade na pamet!! Da ga otvorimo!! nestade tekile!!!

Big_DANE

Ne znam...nisam to probao al valda je dobro...imal koga da potvrdi kvalitet!?
Ja sam malo obisao Spaniju i td...HRANA IM JE UZASNA! TJ. TREBA BI KAMION PARA DA BI PREZALOGAJIO NESTO NORMALNO!   ideea:( (:smijeh: (:smijeh:

AJDE OTVARAJ...bolje da mi to smozdimo dok ne dodju ove '' DEKICE '' sto su otisle da spavaju :P (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

harison

Zivjeli....ma kakva god hrana da je dobra je pogotovo na planini :D
Ona Teleca corba ili omlet sa sirom u Rajskim vratima njam njam..... budes li kad tamo DANE ak svratis valjda cu te prepoznat po velikoj glavi :P hahahaha

Big_DANE

A jaooo...mogu misliti kakva je ta CORBA...sva se pusi ...sve se pusi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: a mi hasamo...njami...
sunce ti tvoje vec si cvrljukno! znam jednog lika zovu ga VONJAGLA!!!!! KAD SAM GA VIDEO, ODMAH SAM SKONTAO STO!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

harison

Hahahaha eto to je nekom nick na forumu VONJAGLA glasam za njega....
Da mi po jos jednu truru ovo moze DANE

Big_DANE

hahahaha...Ladno ima nick '' VONJAGLA '' !!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Evo stigla nam i drugarica oce da nam otplese u ove sitne sate ....


STA KAZES?????????  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

harison

Opa mala i ti dosla u kafanu :d hahahha


eVO KAKO LAKSE PRATITI WEB CAM i FORUM!!!

http://googlegooglegooglegoogle.com/


Big_DANE

hahahaha...HAre care!!!!!!!!!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
NE MOGU DA VERUJEM!!!!!
ULTRA BRZI I NAJLAKSI NACIN DA PRATITE WEB KAMER I PAR TEMA!!!!!!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

harison

DANE kad cemo mi leci spavati.....ma ajde zoro ne svani i onako sutra nema skijanja  police:(

Big_DANE

JOooojj...nemam pojma...ja cu morat jos malo...mora se ustat sutra obaveze...a podobro sam se nacugo!!!
Evo jedna sevdalinka koju obozavam!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=V9w4qGU2fIc