• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Vrlo pozitivno, kad pocinju sa radovima i ima li ko pravo zalbe, da ne bude kao prosle godine??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG



BOJAN-BG


BOJAN-BG

evo dodjosmo skoro i do pola jula a od radova ni traga ni glasa,STA RECI VISE

marina

Tek je ugovor potpisan, koliko ja znam nema sada niko pravo zalbe, mislim da je ta mogucnost postojala kada je ranije potpisan predugovor sa ovim istim izvodjacem ,a zato se cekalo malo duze na potpis ugovora. Sutra cemo se malo provrtiti po Jah da vidimo radi li se sta.
Ako sve bude kako treba radovi bi trebali biti zavrseni do pocetka decembra, odnosno sljedece zimske sezone, pa trebalo bi da zna taj izvodjac koliko mu je vremena potrebno da se  urade svi poslovi, a obavezao se i ugovorom.
VIP Jahorina Woman Team

marina

Uostalom sta ce nam vjestacki snjeg kada cemo imati pravog.
Ako ga ima u toploj Hercegovini na Velezu u julu mjesecu , onda ce valda imati i Jahorina makar 2 metra u januaru!!!
VIP Jahorina Woman Team

HeAd

jes ima ga u julu al ga u decembru i januaru zadnjih godina nema  8)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

marina

Hajde Head sto si na kraj srca , naravno da ce ga biti i u decembru i u januaru!
VIP Jahorina Woman Team

BOJAN-BG

JEL SE RADI GORE NESTO MARINA OBECALA SI NAM SLIKE JOS PRE PAR DANA  3:(

Aschen

ja sam se vratio odozgo u ponedeljak. nema nista novo niti se sta radi. na praci nema radova (za sada), garaze za setosjed nema ni u najavi. samo su zatvorili drveni mostic sto spaja izlaz sa dvojseda Praca i Olimpika, jer se raspada i otpao je veci broj greda

DarkoN

nadam se da ce sto prije poceti. sad im je vrijeme idealno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

loop

allways stand sideways!

skiDeki

Ima li kakvih nagovestaja o pocetku radova??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

pocece deki ima vremena do decembra  >:( >:( >:(