• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

radi li se gore ista? ima li bar nekih nagovjestaja kada ce radovi da pocnu?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 29 July, 2010, 10:20:42
radi li se gore ista? ima li bar nekih nagovjestaja kada ce radovi da pocnu?

ima ima kad se mi skupimo sa motkama pa ih poteramo da rade  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 29 July, 2010, 23:45:20
Quote from: DarkoN on 29 July, 2010, 10:20:42
radi li se gore ista? ima li bar nekih nagovjestaja kada ce radovi da pocnu?

ima ima kad se mi skupimo sa motkama pa ih poteramo da rade  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
trebali bi onda odmah da krenemo u akciju.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

moracemo da pokrenemo opet organizaciju forumasijade sa posetom uprave O.C.

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 30 July, 2010, 00:09:17
moracemo da pokrenemo opet organizaciju forumasijade sa posetom uprave O.C.
oni su ozgleda zaboravili kako se hare penje na krov.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


BOJAN-BG

DAL JE NOGUCE DA JOS NISU POCELI SA RADOVIMA,STVARNO SU KRIMINAL OVI STO VODE JAHORINU

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 31 July, 2010, 23:34:28
DAL JE NOGUCE DA JOS NISU POCELI SA RADOVIMA,STVARNO SU KRIMINAL OVI STO VODE JAHORINU
naravno da nisu jos poceli, i onda pred pocetak sezone ce da krive vremenske uslove sto nisu stigli da urade sve na vrijeme
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

zasto nebudu ljudi pa ka¾u zbog toga i toga nismo poceli radove pocecemo tad i tad i mnogo bi ih vise cenili svi,a ne ovako lazemo se ko mala deca

minjon81

Nek skoce do Kopa da vide kako teku radovi...
Ovi razvalise!

BOJAN-BG

PO SVOJ PRILICI CE DOSTA VISE LJUDI ICI NA KOP OVE GODINE

vip-jahorina

evo mene malo na planini da se odmorim od kupanja  :P
dans sve obisao, pregledao i stvarno tuzno. jos se nista ne radi, niti na tragu da bi se ikad moglo poceti. prije su mi rekli da te instalacije za topove ce napraviti za 1-2 mjeseca. izgleda da se ceka snijeg.
garaza na ogorijelici jos ni na vidiku.
grade zato privatnici, termag 2 nice i kako sam saznao za ovu sezonu ce napraviti 3 sprata  a slijedece preostala 2. bice tu velika konferencisjska sala i gomila smjestajnog kapacitieta.
onako mi bas i ne izgleda bajno jer zatvara dosta pogled svima, ali predpostavljam da ce na kraju izgledati veoma lijepo.

i osali privatni objekti se rade,. kad stignem objavit cu koju sliku, ali sve u svemu, srednja zalost, bar za sada.

DarkoN

tuzno vip-e, ali su zato azurni sto se tice objavljivanja cijena. znas li ista o popustima za ovu godinu? da li vaze oni od prosle godine, mislim procentualno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

jes da nije za ovu temu ali ajde,oce biti gotova nova lavina za ovu sezonu