• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: darkon on 12 January, 2010, 16:16:25
mislim da je veci prioritet da se topovima pokrije ogorjelica1 zbog sestosjeda koji moze da preveze vise ljudi, da se nebi ponovila ova godina. slazem se da ove godine temperature nisu isle na ruku pa ni topovi nebi bili od velike koristi.

Naravno ALI SAD KAD JE UHVARIO MINUS VEC 3 DANA, TOPOVI BI BILI VRH DA IH IMAJU SAD!!!! NABACALI BI SNEGA PREKO NOCI KOLKO OCES I MOGLI BI DA PUSTE OGORJELICU (sestosjed) U POGON!!!

HeAd

ma ...kako je ove godine sve navrat na nos vise na nos nego na vrat  (:smijeh:
to je jos i sve dobro :o
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 12 January, 2010, 17:17:00
ma ...kako je ove godine sve navrat na nos vise na nos nego na vrat  (:smijeh:
to je jos i sve dobro :o

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: navrat na nos vise na nos nego na vrat (:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

DarkoN

slazem se u svemu sa danetom i headom. mogu samo da zamislim koliko ce nam biti skipass kad budu topovi, pa jedno 50 km dnevni. :o
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 12 January, 2010, 18:41:52
slazem se u svemu sa danetom i headom. mogu samo da zamislim koliko ce nam biti skipass kad budu topovi, pa jedno 50 km dnevni. :o
hahahaha...MA SAMO NEK DIGNU CENU AKO SMEJU!!!!
IMA DA NAPRAVIMO SNESKE BELICE OD NJIH!!! ZAVEZEMO IH NA NEKU DASKU ISPRED TOPOVA!!! :D :D :D  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

Quote from: darkon on 12 January, 2010, 18:41:52
slazem se u svemu sa danetom i headom. mogu samo da zamislim koliko ce nam biti skipass kad budu topovi, pa jedno 50 km dnevni. :o

kad to naprave nek si pass bude i 100KM....!!!!!
sljedece godine bezvizni rezim pa miki ko ziv ko mrtav...jeeeeee!!!! auto sjednemo nas cetvorica i austrija, italija majka...naravno da cu ponijeti flasu viljamovke i nazdraviti nasoj Jahorini    (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

loop

allways stand sideways!

harison

upravo tako i tek bi tad sezonska karta posteno mogla vrijediti  500KM - 250€.

Podignul cjenu iduce godine mogu se pozdravit sa najmanje 3.000 pojetilaca, pa nek liftovi koji su za 6 osoba vucu po max 3 na jednu korpu  devil:( ima da ih mi ogulimo ako oni nas pokusaju ogulit!!!

Dane ja bi ih gole zavezao za dasku i upalio motore na najjacu brzinu  afrocool:(

DJOMLA

Sto se tice cijene ski pasa mislim da je ona previsoka za ove uslove, a sto se tice topova ipak ce oni osnjezavati pracu zato sto je to najlakse imaju vec neku infrastrukturu, a sledece god kad na praci topovi ne budu od koristi imace opravdanje da su osnjezili jednu stazu ali nema uslova za osnjezavanje zbog temperature li vec neceg.Tako je to kod nas! >:(

vip-jahorina

papiri su trenutno zbog uskladjivanja sa regulacionim/master planom u opstinskom odjeljenju za odobravanje.
ukoliko sve bude ok, ide se na tender ...

Big_DANE

Iz tvojih kuckanja u Bozije usi ViP-e!!!! :D :D

Big_DANE

Kako na STAROJ PLANINI ( BABIN ZUB - staza KONJARNIK ) RADE TOPOVI PUNOM PAROM!!! :D

vip-jahorina

zirafe su po menei bolje


ili ova u valdiseru. ova hrpa je napravljeni snijeg koji se samo kasnije razvuce po zeljenim mjestima:

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Sta god da MONTIRAJU I DA RADIIIIIIIIII BICE ODLICNO!!!! :D