• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

loop

allways stand sideways!

HeAd

sve ce oni gore da montiraju...i sestosjedi su montirani  (:smijeh:

al nece da puste u rad ga ga ebes  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

pretjerana cifra 3000
kad skontas da se koristi struje, ne moze biti vise od 10kw/h nikako i malo vode. mozda ljudi koji to vode, ali nije osoba pored topa nego jedna ekipa to sve vodi.

mozda cijli sustav kad se pusti kosta toliko, i to je vrh .... vise struje trosi ovaj 6sjed sad kad stoji nego  3:( ....

loop

allways stand sideways!

harison

sto se tice topova na Jahorini oni bi samo trosili struju, dok bi vodu imali besplatnu :D tj. onaj potok pored staza hahahha...cuo sam da u Austiji u onu vodu umute neku tecnost koja moze praviti snijeg cak na +4 C  :o moglo bi se raspitat sta je to i koliko kosta pa ponuditi OC-u  puf:)

Big_DANE

Quote from: harison on 18 January, 2010, 20:34:36
sto se tice topova na Jahorini oni bi samo trosili struju, dok bi vodu imali besplatnu :D tj. onaj potok pored staza hahahha...cuo sam da u Austiji u onu vodu umute neku tecnost koja moze praviti snijeg cak na +4 C  :o moglo bi se raspitat sta je to i koliko kosta pa ponuditi OC-u  puf:)
hahahahaha...ma jes lud Hare...ovi nece hteti ni na -10 da prave SNEG, a kamoli na +4!!! 

BOJAN-BG

KAKVO PRAVLJENJE SNEGA ONI NECE NI STAZU DA UREDE KAD IMA PRAVOG SNEGA A KAMOLI DA PRAVE VESTACKI PA DA JOS UREDJUJU,DUPLI POSO DA PRAVE SEBI

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 18 January, 2010, 20:52:08
KAKVO PRAVLJENJE SNEGA ONI NECE NI STAZU DA UREDE KAD IMA PRAVOG SNEGA A KAMOLI DA PRAVE VESTACKI PA DA JOS UREDJUJU,DUPLI POSO DA PRAVE SEBI
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Markedjani

Mislim da bi trebalo probiti jednu extremnu stazu od srusenog hotela, ima potencijala a i strma je dosta.... cr:)

BOJAN-BG

IMA POVREDJENIH I NA OVIM STAZAMA JOS DA PRAVIMO EKSTREMNE,MALO JE MNOGO

brera


DarkoN

treba praviti prijedloge ko zna mozda neki i usvoje kada im vip prenese.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

ne treba bas sve da usvoje, ali one koji su lako izvodivi i vise nego dobri za poboljsanje uslova skijanja bi trebali. ali ...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera