• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

KAD BI SE ONI DOVATILI POSLA MOZDA BI NESTO I URADILI A NE DA SEDE SAMO U FOTELJAMA

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 21 January, 2010, 11:29:24
KAD BI SE ONI DOVATILI POSLA MOZDA BI NESTO I URADILI A NE DA SEDE SAMO U FOTELJAMA

Boki oni vole da seeeeeeeeeeeeeede i seeeeeeeeeeeeeeeedee u foteljama...vise nego leba da jedu!!!!

DarkoN

ovde treba dodati i dva vec napravljena sestosjeda u naslov  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Big_DANE


KOLE81

sve sebi a naæe budale da oèiste staze d¾aba. :bravo::(

coa

nove staze i topovi ce da krenu u pogon kad vec uveliko bude teleportacija i skijanje na antigevitacionim skijama .
zakljucak izveo po sestosjedima i licnom proracunu druga date


niko

Quote from: Makaloznica on 25 January, 2010, 21:29:23
Znaèi u nedelju sam bio na skijanju na Jahorini zadnji put! Na Poljicama se èekalo po dvadeset minuta da se sedne na lift, a kada sam oti±ao na Ogorjelicu, situacija jo± gora! Praèa ne radi, a ±estosed vrti na prazno! Platim 35 KM da bih èekao u redu na lift, to nema nigde! Idem lepo na Igri±te i nema èekanja! >:(
PROÈITAJTE OVO GOSPODO IZ OC-a  3:(

otrov

Quote from: vip-jahorina on 18 January, 2010, 18:40:23
zirafe su po menei bolje


ili ova u valdiseru. ova hrpa je napravljeni snijeg koji se samo kasnije razvuce po zeljenim mjestima:


jest padaaaaaaaaaaaaaaa
pa vise zirafa navalja snjega nego j*** oblak .. uzas :)
share it with friend or two

krilozof

Quote from: niko on 26 January, 2010, 21:01:50
Quote from: Makaloznica on 25 January, 2010, 21:29:23
Znaèi u nedelju sam bio na skijanju na Jahorini zadnji put! Na Poljicama se èekalo po dvadeset minuta da se sedne na lift, a kada sam oti±ao na Ogorjelicu, situacija jo± gora! Praèa ne radi, a ±estosed vrti na prazno! Platim 35 KM da bih èekao u redu na lift, to nema nigde! Idem lepo na Igri±te i nema èekanja! >:(
PROÈITAJTE OVO GOSPODO IZ OC-a  3:(

situacija je ove godine gora nego ikada ranije. digli su cijene, ne samo ski pass-a nego svega od caja, smjestaja itd. sestosjedi ne rade, praca ne radi, staze losije uredjene nego ranije, ukinuli su tacke koje bi mozda dale priliku ljudima da im se koliko toliko isplati napraviti par zica kad je ruzno vrijeme ili velike guzve. koncept otimanja novaca ljudima koji vole jahorinu je na granici bezobrazluka i nazalost mnogi se nikad nece vratiti na jahorinu. mi samo mozemo da gledamo kako jos jednom nasa glupost, lijenost i pohlepa upropastava priliku da se nesto napravi od jahorine...

DarkoN

ma boli njih za nas ljubitelje jahorine. njima su bitni njihovi dzepovi, a to koliko ce skijasa da bude, to sto je svake godine sve manje skijasa iz regije, to sto sve manje i manje djece uci da skija, ne to nije njihov problem, to je nas problem. kako znaju da kazu, skijanje nikada nije bio jeftin sport.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...



Lui

Slazem se sa vama potpuno. Ja naredne godine Austrija. Jeftinije jedan board kupiti i voziti ga 8 sezona na 3000m, nego svake 1-2 sezone kupovati board i voziti po kamenju  >:(
Ja sam nov NITRO board dobro sje.ao na kamenju nakon samo 2 dana i ako ovako nastavi naredne godine opet moram kupovati board. Kad pogledam kolko to sve kosta...skuplje skijati na Jahorini, odoh na Alpe