• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


DarkoN

Quote from: mijat on 07 February, 2010, 08:20:31
sreæan put!
e dobro si to mijate napisao. srecan put, a mi cemo opet na nase regionalno skijaliste.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


vip-jahorina

razmisli samo malo:
idemo od najgore moguce situacije gdje je toplo, puse vjetar ko lud. u tom slucaju mozes samo na praci skijati, nigdje drugo jos.
osim toga, nama je problem donji dio prace, a ne gornji. a to bismo rjesili sa 2 lifta koji bi se negdje u sredini staze sijekli.
samim tim, dobijamo skijanje u gotovo nemogucim uslovima, kad puse vjetar, nema snijega  cr:)

Da vas napomenem, to je samo prvi dio projekta osnjezavanja jahorine.

DarkoN

imam informaciju, koju vi mozda vec znate, da ce se na mjestu jednosjeda na praci praviti dvosjed, tj onaj dvosjed sto je bio na ogorjelici da ce biti postavljen dole.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

To bi bilo extra, sigurno bi se i osposobila staza koja je isla od hotela Jahorina?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 14 February, 2010, 19:37:46
imam informaciju, koju vi mozda vec znate, da ce se na mjestu jednosjeda na praci praviti dvosjed, tj onaj dvosjed sto je bio na ogorjelici da ce biti postavljen dole.
kolko ideja valjda ce se nesto ostvariti od toga

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 14 February, 2010, 19:37:46
imam informaciju, koju vi mozda vec znate, da ce se na mjestu jednosjeda na praci praviti dvosjed, tj onaj dvosjed sto je bio na ogorjelici da ce biti postavljen dole.

SLAZEM SE SA TOBOM JOS KAD BI NA OLIMPIK ILI ZELJU STAVILI TAJ JEDNOGUZ ILI NESTO TAKO...BILO BI VRHUNSKI!!!

skiDeki

Danas sam pricao sa jednim covekom koji je sluzio JNA u Sarajevu '83/'84. U januaru '83 na Jahorini je trebalo da se odrzi neko takmicenje u skijanju, ali nije bilo snega! Onda su podigli vojsku i postojao je neki top za pravljenje snega, tako su jedni sneg ,koji top pravio, kupili u satorska krila i odnosili na stazu, dok su drugi nogama tabali taj isti po stazi i takmicenje je naravno uspesno odrzano! :bravo::( :bravo::( 
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sve se moze kad se hoce  8) svaka cast jebga JUGA je JUGA jedna jedina u mom srcu si

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

vipe nisi nam nista napisao sta se pricano na otvaranju sestosjeda, kakvi su planovi, ima li nesto konkretno ili je sve teorija.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina


Dmilan


fux

hoce li ove godine biti ista od topova novih zica i staza na jahorini s:nij)