• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


brera



brera



brera


MarijaBB

ja sam bila dva puta na JA i dva puta se vozila sestoguzima. Tako da gajim nade da cu dogodine da se prskam s tim vjestakom :)

BOJAN-BG

KAD LI CE TA KOMISIJA DA ZASEDA I DA ODLUCUJE KOJOJ CE FIRMI DA POVERE POSAO,DA NEBUDE OPET ZALBA NA IZBOR FIRME NA TENDERU PA DA NEPRODJEMO KO SA SESTOSEDIMA ZA PROSLU SEZONU

minjon81


BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 05 May, 2010, 23:01:37
ajmo malo optimizma :bravo::( :bravo::( :bravo::(

KAKO DA BUDEMO OPTIMISTI DOGURASMO DO POLA MAJA NIKO NISTA NERADI,NEPOSTAVLJAJU VETROBRANE NA KORPE,NEPRAVE GARAZU ZA KORPE ZA TRAJNO DOZVOLU ZA SESTOSEDE I DA NEPITAMO  >:( >:( >:(

dovas

meni samo nije jasno zasto koroman i garnitura oko njega nije podnijela ostavke posle vise nego katastrofalne sezone... o bruci sa sestosjedima ne zelim uopste da pricam!!!!!!

brera

Quote from: dovas on 11 May, 2010, 13:13:34
meni samo nije jasno zasto koroman i garnitura oko njega nije podnijela ostavke posle vise nego katastrofalne sezone... o bruci sa sestosjedima ne zelim uopste da pricam!!!!!!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

podnijece kad mu sipa zakuca na vrata :)
al tad ce biti kasno  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

sta bi sa onim tenderom za osnezavanje kad oni misle pocinjati raditi

Bojan NS

Quote from: BOJAN-BG on 21 May, 2010, 00:26:34
sta bi sa onim tenderom za osnezavanje kad oni misle pocinjati raditi

Kontaju da ima snega i u maju tako da nije potrebno  ;)