• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

par, onako svjezih i poluprovjerenih informacija:
tender je prosao. talijani su dobili posao, ali se opet neko zalio (zvuci nam poznato?)

jucer su bili i mjerili za garaze kod sestosjeda ogorijelica. za garazu na poljicama, izgleda da nece biti nista. razlog: di sole tj. labud se usprotivio i nece da skine iznajmljeni objekat. uzgred receno, ugovor mu je istekao.
kad dobijem zvanicne infomacije, malo cu o detaljima.

danas smo janje okretali, malo cugali... bas bilo zivo na Jahorini. oko 32 je bilo danas. sada se palako spustilo na 20.

Bojan NS


Big_DANE

Dok neke zvanicne info ne dobijemo VIP-e od tih nesretnika....ne da DI SOLE da se pravi garaza!?!? hahahaaha...koji su to ludaci! :)

Povodom cega se janje okretalo!? neki poseban povod il tak bzvze!? :) Zivili

BOJAN-BG

pa kako ih nije sramota da pricaju tako nesto i lupetaju neke bezveze razloge

sina


skiDeki

Cini mi se da polako, ali sigurno dobijamo proslogodisnji scenario sto se tice radova! Ima na Jahi mnogo,mnogo posla a i dalje niko prstom da mrdne!!

Velika sramota sta se radi (tj ne radi)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Malo sam cesljao po temama i citao postove od prosle godine, evo jednog zanimljivog, samo se pitam....

http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=603.msg17639#msg17639
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


Big_DANE

BAS TAKO DEKI MOZEMO SAMO DA OCEKUJEMO OD NJIH AL DA VIDIMO STA SU URADILI MOZEMO SAMO DA SE NADAMO I SANJAMO !

brera


sina

Prije ce ovi strucnjaci morati pomjeriti ulaznu stanicu,da ne smeta covjeku,odnosno Labudu ;D

brera

Mo¾da lik oèe, da je donja - ulazna stanica 6guza BATANEO u DI SOLE, jer je veè unutra krug od jedno sjeda, ko zna? :o

vip-jahorina

meni je nejasno da mora cijela planina biti u minusu zbog jednog tipa koji koristi sve moguce nacine da izbjegne rusenje anije njegovo.

zbog ovakvog javasluka ispastamo svi mi koji volimo ovu planinu i trudimo se da bude bolja.

skiDeki

Evo predloga, organizujemo skup, ponesemo dosta alkohola i gradjevinske alatke (ko sta ima) kad popijemo alatke JUUURIIISS i eto >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

loop

Evo nevezano za temu, sry. vip  ;D

Poæele probne vo¾nje na dubrovaèkoj ¾ièari..





Izvoðaæ je doppelmayr, otvaranje je 01. 07. bar po najavama
allways stand sideways!