• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


vip-jahorina

Vjerovatno ce jedan dio lavine biti sigurno gotov, tako mi rekose. Ocigledno zavisi od procjene krize. Uslikao sam stanje ali mi kolegica odnjela karticu sa slikamani filmovima.

O kartama i popustima nemam pojma, a ni oni vjerovatno. Zavisi kako ce ici prodaja pa ce odluciti dalje.

dasas

u danasnjem Glasu, kratka informacija oko projekta izgradnje sistema vjestackog zasnjezenja, naime ceka se gradjevinska dozvola i ako sam dobro razumio ima problema oko eksproprijacije zemljista....

brera

Quote from: dasas on 14 August, 2010, 11:24:28
u danasnjem Glasu, kratka informacija oko projekta izgradnje sistema vjestackog zasnjezenja, naime ceka se gradjevinska dozvola i ako sam dobro razumio ima problema oko eksproprijacije zemljista....

:o Zar opet?  :o >:(

Big_DANE

Hahahahaahahaha...ovo samo na BALKANU ima....NESRECNICI!!!!! DA BOG DA IH ZEMLJA PROGUTALA!!!!! Evo tako je i u Srbiji KORIDOR 11 od NISA sto se pravi ...ceka se na eksproprijaciju zemljista....radilo se svega JEDAN DAN! SMESNO!

sina

da nije tuzno bilo bi bas smijesno...stvarno nemam rijeci..

BOJAN-BG

Quote from: dasas on 14 August, 2010, 11:24:28
u danasnjem Glasu, kratka informacija oko projekta izgradnje sistema vjestackog zasnjezenja, naime ceka se gradjevinska dozvola i ako sam dobro razumio ima problema oko eksproprijacije zemljista....


sta vise reci osim bez komentara

skiDeki

Ne mogu verovati kakvi glupaci i nesposobnjakovici ovo je neverovatno!!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


BOJAN-BG


vip-jahorina

Samo da znate: nisto novo oko papirologije. Za sada jos se nije pocelo graditi.

brera


BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 28 August, 2010, 16:54:25
Samo da znate: nisto novo oko papirologije. Za sada jos se nije pocelo graditi.

>:( >:( >:( >:( >:(

Big_DANE


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4