• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


skiDeki

Na zapadu nista novo, a i na Jahorini bo daljnjeg >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE


goghie

I can go with the Flow...

vip-jahorina

po meni je realno i moguce da topovi budu gotovi, jer nije to neki veliki gradjevinski zahvat. dali ce se krenuti u izgradnju, to ne znam, jer zavisi od papirologije. ubjedjivanja su tu, ali dok ne vidim, ne vjerujem.

minjon81

Za tu vrstu papirologije jedino im moze praviti problem Zavod za zastitu prirode ali ne vidim sto bi...
Posao moze realno da bude gotov do pocetka sezone ako radovi traju sada...

Big_DANE

Quote from: minjon81 on 08 September, 2010, 11:14:37
Za tu vrstu papirologije jedino im moze praviti problem Zavod za zastitu prirode ali ne vidim sto bi...
Posao moze realno da bude gotov do pocetka sezone ako radovi traju sada...

Ma naravno da moze za mesec dana da bude gotovo...nema tu filozofije...nego ljudi jos nisu ni lopatu dopremili gde treba!?

DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 08 September, 2010, 11:32:52
Quote from: minjon81 on 08 September, 2010, 11:14:37
Za tu vrstu papirologije jedino im moze praviti problem Zavod za zastitu prirode ali ne vidim sto bi...
Posao moze realno da bude gotov do pocetka sezone ako radovi traju sada...

Ma naravno da moze za mesec dana da bude gotovo...nema tu filozofije...nego ljudi jos nisu ni lopatu dopremili gde treba!?
cekaju da vide kakva ce vremenska prognoza biti pa da vide isplati li im se da rade.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

sina

ovdje je sve problem uraditi...
da li su garaze za korpe sagradjene?ili mozda nema potrebe za tim..
kod nas se sve radi napola, toliki ulozeni milioni i za dvije sezone ce sve biti pohabano...
vjerovatno mi i nezasluzujemo bolje...

HeAd

Sina nema vise zajebancije ko nekada...od Nove godine BiH u EU bez VIZA....Jahorina ce morati da dadne svoj maksimum ako zeli da postigne to da gosti dodju gore...tako da ja licno smatram da ce Jahorina zasjati svojim pravim sjajem!
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS

Mislim da je strah od odlaska gostiju Jahorine u inostranstvo nakon ukidanja viza preteran! Ok, jedan deo æe otiæi na skijanje negde na Alpe, a veæi deo ostaje  ovde, razlog su cene! Mnogo je to zadovoljstvo skuplje u Evropi nego na Jahorini! Jedino ako niste u Termagu, pretpostavljam da oni sa cenama pariraju Austriji

sina

u pravu si,head...ako se nesto ne promjeni ,koliko god voljeli jahorinu,odosmo mi "negdje na alpe"...
nije to bas toliko skuplje koliko nas plase..

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 08 September, 2010, 10:00:53
po meni je realno i moguce da topovi budu gotovi, jer nije to neki veliki gradjevinski zahvat. dali ce se krenuti u izgradnju, to ne znam, jer zavisi od papirologije. ubjedjivanja su tu, ali dok ne vidim, ne vjerujem.

instalacije verovatno nije tesko postaviti ali neznam sta se desava sa prosirenjem jezera za sakupljanje vode koja je potrebna za osnezavanje

vip-jahorina

nije to jezero, neki neki vec postojeci rezervoar koji treba prosiriti.

loop

allways stand sideways!