• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

HeAd

Racane dobro zboris...al cinjenica je da se sa sestosjedima Jahorina pomjerila sa mrtve tacke...jbg...ja iskreno nisam ni ocekivao ovaj sistem za osnjezivanje da bi mogao vec ove godine biti u funkciji   8)...al mi je drago da ce biti sestosjedi :)...fala bogu da cu ove godine otici malo do Austrije tamo malo krstariti na skijama ali takodje cu doci i do mojih drugara na Jahorinu :)...jbg...znamo svi da je situacija kakva je korupcija, mito, kriminal al..sta je tu je...za desetak godina mozda bude bolje :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

sve se moze kad se hoce. isto tako bi i gore mogao da se zavede red samo kad bi odredjeni ljudi imali volje. njima ovakvo stanje odgovara jer neometano mogu da pune svoje dzepove. dolje je da oni uzmu 1000 km nego oc 10 000.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 15 September, 2010, 17:57:41
sve se moze kad se hoce. isto tako bi i gore mogao da se zavede red samo kad bi odredjeni ljudi imali volje. njima ovakvo stanje odgovara jer neometano mogu da pune svoje dzepove. dolje je da oni uzmu 1000 km nego oc 10 000.

uvek bilo i ostalo KO UMIJE NJEMU DVIJE

vip-jahorina

poluzvanicna informacija:

danas ili u ponedjeljak bi se trebalo poceti sa iskopima kanala !!!!! Na licu mjesta su dosli strucnjaci iz Italije, firme Snowstar koja je zaduzena za izgradnju topova i sistema za osnjezavanje Jahorine. To mi rece mi sef gorske sluzbe (to je onaj kojeg ste gledali poslije svih onih nesreca na jahorini na TV), cim saznam vise informacija ili uspije neko iz ekipa vip-a obici teren, naravno da cete znati kao i uvijek prvi.

md

Quote from: vip-jahorina on 17 September, 2010, 12:14:55
poluzvanicna informacija:

danas ili u ponedjeljak bi se trebalo poceti sa iskopima kanala !!!!! Na licu mjesta su dosli strucnjaci iz Italije, firme Snowstar koja je zaduzena za izgradnju topova i sistema za osnjezavanje Jahorine. To mi rece mi sef gorske sluzbe (to je onaj kojeg ste gledali poslije svih onih nesreca na jahorini na TV), cim saznam vise informacija ili uspije neko iz ekipa vip-a obici teren, naravno da cete znati kao i uvijek prvi.

Daæe Bog da jednom , napokon, poènu radovi!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

vip-jahorina

dobio sam sad informaciju iz dva druga izvora da su danas trebali poceti sa iskopima. neko ce od nas otici danas u naredna 2-3 sata malo po Praci i Ogorijelici da izvidi situaciju i naravno ako bude potrebno se uslika.

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 17 September, 2010, 12:26:48
dobio sam sad informaciju iz dva druga izvora da su danas trebali poceti sa iskopima. neko ce od nas otici danas u naredna 2-3 sata malo po Praci i Ogorijelici da izvidi situaciju i naravno ako bude potrebno se uslika.
napokon, bilo je krajnje vrijeme.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Kopaju :o
i to ispod ogorijelice. Sad smo uslikali malo, cim mi dodju slike, ja ih objavljujem. Kameru 2 cemo probati sad osposobiti tako da nam opet ide uzivo slika ....


DarkoN

bravo vipe, hvala na lijepim vjestima. bilo bi super kad bi to mogli pratiti preko kamere.  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

evo sad mi javise: struje nema u Kosuti, pa kad dodje i ako dodje cemo moci pratiti  hug:(

Big_DANE

 :o :o :o :o :o :o :o   DAL' JE MOGUCEEEEEEEEE...DA SU POCELI RADOOOOOOVIII DAL JE MOGUCE!?!?!?!   :o :o :o :o :o :o


vip-jahorina

dosla struju u kosutu !! i proradi i kamera  ;D
sad ce i slike  cr:)

DarkoN

hvala vipe, upravo gledam, tako mi je drago sto su poceli sa radovima.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...