• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


DarkoN

samo nek rade, nadamo se da ce zavrsiti na vrijeme inace ce da radi dlakava puska.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Rade stvarnO ko bi rekao...AL MOZE TO I BRZE!!! :P 

NASULI SU PESAK U KANAL!! :)


savic.86


DarkoN

Quote from: savic.86 on 19 September, 2010, 14:48:28
je l` se to i NEDLJOM radi :)
koliko su vremena izgubili do sad, a s obzirom kakvo vrijeme dolazi, mislim da moraju raditi i nedeljom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Sad se ne sme stajati, kasno su poceli sa radovima, kad se sve instalira i pusti u pogon nek onda odmaraju!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


skiDeki

Vrlo dobro pitanje, i ja sam svasta cuo mislim da ce Harison dati odgovor sa lica mesta
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

neko mi rece, mozda prije 2-3 sedmice da je veliki dio gotov, odnosno da su se vozili od lukavice sve do ... e sad sam zaboravio gdje su napustili cestu.

DarkoN

ostalo im je jos malo da urade, navodno ce biti zavrseno do pocetka zimske sezone. paralelno rade probijanje trase i asfaltiranje tako da radovi idu brze. ostaje da se vidi sta ce i kako biti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

OVI IZ SARAJEVA BOLJE RADE PUT NEGO OVI POSTAVLJANJE CEVI ZA VESTACKI SNEG

Big_DANE

Za sad maglustina nista se ne vidi!!! Valjda rade! :P

Big_DANE

Evo nema magle...vidi se lepo da je iskopano preko prelomnice :) :) :)   Oce li ici osnezavanje celom stazom Ogorjelic!?!?!

Ima li kakvih novosti!?

DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 20 September, 2010, 16:22:06
Evo nema magle...vidi se lepo da je iskopano preko prelomnice :) :) :)   Oce li ici osnezavanje celom stazom Ogorjelic!?!?!

Ima li kakvih novosti!?
koliko sam ja shvatio na ogorjelici ce se pokriti samo kriticni dijelovi. a to i jesu prelomnice, posebno ona zadnja sto se vidi na kameri.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

otprilike na drugoj prelomnici bi trebali skrenuti ka ogorijelici 2 i tu negdje proci prema praci.