• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


loop

Quote from: marina on 21 September, 2010, 13:44:11
Sutra idemo malo na lice mjesta da vidimo kako sve napreduje i  kakve su prognoze za osnjezivanje.Nezvanicno iz OC su nam rekli da ce u narednih 10 dana znati da li ce, a sve zavisi od terena na kojem se uzvode radovi, sve biti spremno za sezonu. Strucni saradnik za staze mi je obecao da ce me o tome obavijestiti.  8)

super odlicno, ako vam bude na ruku bacite ðir do tog jezera/rezervoara, hvala :)
allways stand sideways!

goghie

I can go with the Flow...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ne brini ovo je puno lakse nego liftovi (mislim ako je Bjelasnica uradila a znamo da su neodgovorni i nikakvi... Jahorina je u tome 100puta bolja)  ideea:( a ako mislis da necemo imati dovoljno vode varas se,,, upravo nam dolazi 20-tak cisterni iz Slo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: harison on 21 September, 2010, 16:47:54
ma ne brini ovo je puno lakse nego liftovi (mislim ako je Bjelasnica uradila a znamo da su neodgovorni i nikakvi... Jahorina je u tome 100puta bolja)  ideea:( a ako mislis da necemo imati dovoljno vode varas se,,, upravo nam dolazi 20-tak cisterni iz Slo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: jadan ti kad te brera dohvati
nadam se da nam ove sezone nece trebati topovi, ali nek budu gotovi za svaki slucaj.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


marina

Bili smo jucer na terenu i napravili par fotografija. Malo smo popricali i sa radnicima koji sada rade na dijelu dovoda vode iz bazena za pumpnu stanicu!
VIP Jahorina Woman Team


vip-jahorina

snjezo  :o
kanali za cijevi kroz koje nam tece voda. Na odredjenoj udaljenosti se tu prikljucuju topovi. A najveci problem u svemu je imati vodu i naravno dovesti je do staze.

snjezana

he he Vip-e pa znam to, samo ne znam koja bi  to faza u konaènim radovima bila...

BOJAN-BG


MarijaBB


HeAd

da nema grijaca smrzlo bi...zato se postavljaju grijaci
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

marina

Ima i dubljih kanala ali na drugim dionicama.
Nece nista smrznuti, izvodljac nije od jucer, daje ipak garanciju !
VIP Jahorina Woman Team

BOJAN-BG