• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina


Big_DANE

Bravo VIP-e!!! ODLICNO! :)

Trebala mi je ta slika u glavi! :P

vip-jahorina


skiDeki

Kad si vec pomenuo staru pracu koja nije u funkciji, imaju li razlozi zbog kojih se ne sredjuje ta staza, cini mi se da je ok, dok drugi probijaju i prave nove staze, na Jahorini ne odrzavaju vec postojece >:( za S krivinu znam da je opasna i iz bezbednosnih razloga se ne radi ali ta na Praci ili npr staza za desne strane poljica (kad se gleda sa zicare)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

meni je to skroz u redu staza, vjerovatno je nisu radili zato sto praca nije ni onako nikad radila, pa nije bilo potrebe da jos trecu stazu na praci "rade".

skiDeki

zABORAVIO SI NESTO UCRTATI! Daj da ucinimo nesto da se uvede jos koja staza (od starih da se vrate u funkciju, bio bi to veliki + za Jahorinu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

bilo bi super da se osposobi i ta staza. ali prije toga je mozda bolje napraviti jos jedan dvosjed na praci da bi se smanjile guzve koje budu kada je na vrhu magla ili jak vjetar.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Ja se nadam, da æe se sa novim æovjekom(Luæiæ) otvoriti nove - stare staze, koje se ovih zadnjih godina nisu ureðivale.

BOJAN-BG

oce li biti osnezene obe staze na praci nesto nisam shvatio bas najbolje

vip-jahorina

samo ova crvena linija je "osnjezenje"  :P

Jos sam onesto da nagalsim: ovo nisu zvanicne informacije, ali sam relativno ubjedjen da bi moglo biti tako.


Aschen

Stara Praca je nevidjena staza. Prosao sam je nekoliko puta ove godine. Dosta je zarasla, a u donjem dijelu bi se morala malo poravnat. Mislim da bi relativno lako mogla srediti

vip-jahorina

Zarasla je, ne previse, ali svake godine sve vise i vise, ako se nesto ubrzo ne promjeni propasce skroz.
To je prije bila jedina staza na praci, dok je radio jos stari jednosjed. Tu su se cesto znale trke odrzavati. U principu, ispred hotela Jahorine, puno suncaliste, zica, dobra staza.

skiDeki

Nisam pokusao ici tom stazom, ali me je uvek zanimalo odakle polazi stari jednosed!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...