• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: skiDeki on 27 September, 2010, 17:12:05
Nisam pokusao ici tom stazom, ali me je uvek zanimalo odakle polazi stari jednosed!
nisam ni ja, ove godine mozemo zajedno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: DarkoN on 27 September, 2010, 17:25:08
Quote from: skiDeki on 27 September, 2010, 17:12:05
Nisam pokusao ici tom stazom, ali me je uvek zanimalo odakle polazi stari jednosed!
nisam ni ja, ove godine mozemo zajedno.
Dogovoreno, imam jedan dobar ranac, natankamo ga jelenkom i krenemo, ako se put oduzi imamo ranac ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

sad samo se 1000% dogovorili. pauza na pola da se isprazni taj ranac. steta je da te ledja zabole od tezine  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


skiDeki

Boki ti se podrazumevas!!!!
Darko hvala sto mislis na moje zdravlje, usput, kad ispraznimo ranac u njega cu natrpati vestackog snega i drzacu ga u zamrzivacu kao eksponat (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

kakva bi to dobra manifestacija bila da se tako skupimo. jedva cekam da pocne da pada.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ne smemo Hareta zaboraviti, njega cemo pustiti prvog, da bude ovan predvodnik (:smijeh:

Odosmo u off :-[
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

pvb

Quote from: DarkoN on 27 September, 2010, 15:13:21
bilo bi super da se osposobi i ta staza. ali prije toga je mozda bolje napraviti jos jedan dvosjed na praci da bi se smanjile guzve koje budu kada je na vrhu magla ili jak vjetar.

Ako ne bude para, nek' osposobe stari jednosed, pa da pola sata putujemo do gore (taman jedno pivo), a usput da slusamo preko zvucnika muziku sa starog gramofona....

DarkoN

Quote from: pvb on 27 September, 2010, 18:47:01
Quote from: DarkoN on 27 September, 2010, 15:13:21
bilo bi super da se osposobi i ta staza. ali prije toga je mozda bolje napraviti jos jedan dvosjed na praci da bi se smanjile guzve koje budu kada je na vrhu magla ili jak vjetar.

Ako ne bude para, nek' osposobe stari jednosed, pa da pola sata putujemo do gore (taman jedno pivo), a usput da slusamo preko zvucnika muziku sa starog gramofona....
prosle godine je bilo govora da ce dvosjed koji su skinuli sa ogorjelice prebaciti na mjesto jednosjeda na pracu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

po planu bi trebalo na mjesto dvosjeda da se napravi novi 6sjed a to za prebacivanje 2sjeda je malo teze, jer sve zavisi od kostrukcije terena i visine stupova. pa ako su visnske kote iste, mozda bi i moglo.

DarkoN

bila je neka prica prosle godine za to oko dvosjeda. to sa sestosjedom je sigurno bolja varijanta. samo nek oni rade.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

loop

allways stand sideways!

vip-jahorina

ako je zima preko -20 ne mugu topovi raditi  :o

skiDeki

Vipe ali sad ozbiljno, ako bude snega pa zahladni nije problem, ako snega nema, pa udari suva zima a topovi ne mogu raditi sta cemo onda???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

samo da ne bude oscilacija temperature kao prosle godine i da bude dosta padavina. mozda je vrijeme da vec pocnemo da tarlahamo  s:nij) s:nij) s:nij) 
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...