• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Nemojte ih hvaliti jos ce se ti radnici uobraziti kako rade dobro! ideea:( police:(    Hehehehehe! :) (:smijeh: (:smijeh:

Drzimo palceve da nas i radnike posluzi vreme i da se ovaj zavrsi kompletan posao!!!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

p.s. Sledece godine izgradnja jezera na vrhu JA i dogradjivanje vestackog osnezivanja na stazu Poljice!!!!  ludzatobom:((

pvb

Idu li ove cevi sa polazista Ogorjelice do samog vrha ili kao na slikama na polovini skrecu i prolaze ispod dvoseda i jednim krajem idu na izvoriste kod izlaza Prace, a drugim krajem na dole ponovo do polazista?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: pvb on 28 September, 2010, 19:01:18
Idu li ove cevi sa polazista Ogorjelice do samog vrha ili kao na slikama na polovini skrecu i prolaze ispod dvoseda i jednim krajem idu na izvoriste kod izlaza Prace, a drugim krajem na dole ponovo do polazista?


tako nesto kao sto si napisao, ali sve vidis na slikama  :bravo::(

brera

Jebi ga, razvod ide pored Rajskih i direkt kroz Acinu kolibu prema Praæi. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

pvb

Quote from: harison on 28 September, 2010, 19:11:22
Quote from: pvb on 28 September, 2010, 19:01:18
Idu li ove cevi sa polazista Ogorjelice do samog vrha ili kao na slikama na polovini skrecu i prolaze ispod dvoseda i jednim krajem idu na izvoriste kod izlaza Prace, a drugim krajem na dole ponovo do polazista?


tako nesto kao sto si napisao, ali sve vidis na slikama  :bravo::(
Napisao sam ono sto sam video na slikama, a pitao sam da le ce biti osnezavanja do vrha ili samo polovina  iliti prva trecina Ogorjelice.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 28 September, 2010, 19:24:26
Jebi ga, razvod ide pored Rajskih i direkt kroz Acinu kolibu prema Praæi. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: sad ACO ima 2 mini kolibe hahahaha jedna za raju druga za goste  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

samo prelomnice i praca

brera



brera

Cjeli dio "veleslalom" staze koliko sam ja sku¾io.


Big_DANE

Danas nema posla neka maglustina se sjatila nista se ne vidi!?!?  :( :(   Ili nasi marljivi radnici i dalje rade!?!




p.s. Jbg VIP-e crkla i ova kamera izgleda ...pokazuje 8:22h a sada je 11:36h!!??!?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


marina

danas je na Jah. magla i sipi kisa , ali se radi.
VIP Jahorina Woman Team

Big_DANE


BOJAN-BG

sta se sve propusti na ovom forumu za jedan dan nije nicudo sto ljudi nemogu da skontaju sta se radi posle par dana ili nedelja