• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Quote from: BOJAN-BG on 29 September, 2010, 18:48:23
sta se sve propusti na ovom forumu za jedan dan nije nicudo sto ljudi nemogu da skontaju sta se radi posle par dana ili nedelja
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Ima li kakvih novosti Marina, VIp-e !?!? 

Kamere su proradila i na Kosuti i na Rajskoj .... :)  Lepo se vide postavljene cevi! :)  Da li su instalacije postavljene duz cele staze Skocine ( Praèa ) !?!?  Koja je sledeæa faza radova!?




BOJAN-BG

sledeca faza zatrpavanje rovova ako stignu,dosta su dane uradili otvorili put,postavili cevi dosta pred izbore  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

ako ne zatrpaju kanale nista ove godine od skijanja  :o
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 30 September, 2010, 13:58:28
ako ne zatrpaju kanale nista ove godine od skijanja  :o

Zamislite da ne zatrpaju kanale tj. samo ovaj ovde na ogorjelici 1 ...radi ogorjelica 1 i poljice! :P  Ne bi me uopste iznenadilO!  3:( 3:(

Kontam da bi dosao sa motkom ako treba i sakaPE na Jahorinu da ih prevaspitam!  police:(  :P

sina


brera


skiDeki

Makar na Jahorini ima vode, samo je treba negde akumulirati ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

nastalo je zatisije. ima li kakvih novih informacija ili setalja? nadam se da i dalje rade punom parom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Mega Deki

Big_DANE


loop

allways stand sideways!

vip-jahorina

radi se o liftu na potezu od naselja sator kroz trnosvku opstinu. Mislim da to ne ide preko OCa nego opstinskih organa.
Oni su to najavili bili kao da je proslo, i da ce graditi, ali pravo da vam kazem da ne znam da su poceli.
u svakom slucaju, ako to stvarno naprave, sve vikenbdice ce biti na stazi onda !!!!

Bogom dana Jahorina  cr:)

BOJAN-BG

verovatno trebaju da prodaju neke placeve na tom potezu pa oce da dignu malo cenu uz dobru reklamu   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

svaki napredak je dobrodosao ma iz kojih razloga doslo do njega.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...